Toyota Verso

Toyota Verso
24 kullanıyorum
Resim ekle
üyeliksiz yorumlar anonim kullanıcı olarak gözükecektir, bildirimler için Giriş yapabilirsin.

Toyota Verso yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan Ara
 • Anonim Kullanıcı 29-07-2019
  1.6 2005 verso var motor yagi hangisini tavsiye edersiniz marka numara ozellik
 • Anonim Kullanıcı 19-02-2017
  Bende 2011 1.6 132 bg verso sahibi olarak aracı tavsiye ediyorum , sürücüye güven veren yapısı yüksek hızlarda bile yoldan çıkmayan bi araç bagaj hacmi geniş arka koltuklar ileri geri hareket edebilme özelligi ve geriye ve öne tamamen düz yatabilme özelligidw mevcut , ağır bi araç ama yokuşlarda araç yüklü oldugu halde bi sıkıntı vermiyor devirde kullandıgınızda bayma felan yapmıyor herkese tavsiye ederm .
 • Anonim Kullanıcı 19-01-2017
  Verso çok güzel bir araç. 2014 1.6 dizel kullanıyorum.

  Karışık yakıt ort 5.5 lt.
  Yol tutuş : mükemmel
  Konfor : çok iyi
  Ses yalıtımı :vasat. Yol sesi beklediğimden fazla ve rahatsız edici
  Sürüş : Sor derece rahat, yumuşak ve kolay
 • Kaplanhakan 08-11-2016
  Dizeli zaten satışta. Toyotanın Avensiste, BMW'nin 1 serisinde (eskiden) kullandığı BMW motoru Verso'nun hizmetinde. Versonun en ihtiyacı olan şey bana göre dizel bir motordu bunu da bu güzel BMW motoruyla başardı. Ortalama tüketimi 6 litreyi zor geçen bir ünite. Çekişi beklentiler doğrultusunda... Yani 1.6 dizel bir motor nasıl gidiyorsa o kadar ne az ne çok.
  Tek eksiği kaldı şimdi otomatik vites. Toyota eskiden otomatikten çok çektiği, marka imajını çok zedelediği için artık ucuz otomatiklere yönelmiyor. Bu da onu arada bırakıyor. Ya ZF gibi kaliteli ve modern bir şanzıman kullanıp satış maliyetini arttıracak ya da böyle devam edecek. Bence en azından opsiyonel de olsa iyi bir otomatik Verso'nun en büyük ihtiyacı.
 • lekayankara 03-11-2016
  1.6 132hp lik değişken subap zamanlamalı sorunsuz sağlam LPG uyumlu motoruyla dizel aratmıyor. Şehir içi 100TL ile 500km uzun yolda 700km yol yapıyorum. Dizel olsa bundan az yakmaz. Üstelik yok turbosu yok enjektörü... bi de fiyatı. Toyota iyki versoda dizel kullanmıyor. He nedir uzun yolda rampada çekmez... yalan 132 hp devrini buldu mu dizellerden kesinlikle yavaş kalmıyor. Zaten yalıtımı da iyi azcık devir çevirse de içeri çok ses almıyor. İçi çok ferah bagajı çok geniş sorunsuz az yakan, yüksek hızda bile güven veren yol tutuşuyla muhteşem bir aile arabası. Herkese tavsiye ederim.

Toyota Verso ilanları

Toyota Verso için satılık ilanı girilmemiş

Ücretsiz Toyota Verso ilanı ver

TL
Resim ekle
Bu sayfa Toyota Verso kullananlar tarafından oluşturulan Toyota Verso kullanıcı yorumları ve incelemeleri içerir. Toyota Verso yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Toyota Verso nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Toyota Verso kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Toyota Verso şikayetlerini ve sorularını içerir.