Elektronik sigara

elektronik sigara yorumları

Elektronik sigara Kullanıcı Yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • sefil 29-04-2016
  bu sigara daha mı az zararlı kullanan var mı acaba
 • incognito 25-09-2016
  içeceksem normalini içerim ya da hiç içmem içenler de çok komik duruyorlar bence. bir de nargileleri çıkmış elektronik. yani bence hiç içmeyin daha güzel değil mi
 • üye1393 11-04-2017
  Elektronik sigara günümüzde herkesin elinde peki nedir bu işin doğrusu. Gerçi kimse malını kötülemez. Ama gelin görün ki elektronik sigaranın da zararları var. Ama burada doğru olay şudur. Hangisi daha zararlıdır. Yani sigara mı yoksa elektronik sigaramı. Mesela adamlar hem satıyor hemde zararlıdır diyor açıkçası ben anlamadım. https://www.prosigara.com/elektronik-sigara sayfanın en üstünde Başta Sigara Olmak Üzere Bütün Tütün Ürünleri ve Elektronik Sigara Sağlığınıza Zararlıdır şeklinde yazmışlar :)

  Bence helal olsun en azında elektronik sigaranın da zararlı olduğunu kabul edip doğru bilgilendiriyorlar. Ben tuttum bu prosigarayı sizin de fikriniz nedir bilemem ama bir sipariş geçip deneyecem. Bana göre elektronik sigara daha az zararlı sanki.

Elektronik sigara için puan ve görüşlerin neler?

Bu sayfa elektronik sigara kullananlar tarafından oluşturulan elektronik sigara yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. elektronik sigara nedir? nasıldır? özellikleri nedir? elektronik sigara kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? elektronik sigara şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla