Dulester Yorumları

Dulester yorumları
Kullanıyorum Beğen

Dulester Kullananlar

Bu sayfa Dulester kullananlar tarafından girilen Dulester yorum, Dulester incelemesi, Dulester kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Dulester Yan etkileri nelerdir? Dulester nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Dulester kullanan var mı? alınır mı? Dulester tavsiye eder misiniz? Dulester şikayetleri ve Dulester soruları içerir.

Dulester için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • İlaca dün başladım 8 gün sabah tok 1 tane daha sonra sabah akşam 1 er tane glifor ve topamax ta kullandığım için dün tüm gün yattım bu gün topamaksı 2 saat erken içtim birde böyle deneyeceğim dr zaten demişti diğer ilaçlarımla ağır olacağını tüm yan etkilerini yaşadım ama diğer ilaçlarımda kuvvetliydi .
  isimsiz 2017-06-04 tarihinde yorumladı.
 • Venegenis

  isimsiz 2017-07-22 tarihinde yorumladı.
 • Kilo yaparmı 3 aydır kullanıyom kilo aldim
  isimsiz 2017-11-19 tarihinde yorumladı.
 • Yaklaşık 11 aydır kullanıyorum önce 30 mg la başladım kendimi çok kötü hissediyordum basladigimda çok melankolik bir ruh hali icerisindeydim ilk 1 hafta vücudumu ve beynimi uyuşturdu anlamsızca dolaşıyordum etrafta sanki boşluğa düştüm birden fakat uyku yapmadi 2 hafta kullandıktan sonra boşluktan çıkmaya başladım yaklaşık 2 ayda kayda değer bir sonuç verdi kendimdeki değişimi farkediyordum ve çok memnundum hayatimdan derken 5. Ayda psikolojik olarak başladığım noktaya geri döndüm doktorum 60mg yükseltti ve tekrardan olumlu etkisini görmeye başladım dusuncelerinizdeki olumlu değişimi farkediyorsunuz ve her gün kendinizi daha iyi hissediyordunuz fakat 60 mg kilo aldırıyor hem de 3 ay gibi bir sürede 7 kilo gibi büyük bir rakam ilacı yüksek dozda kullanırken düzenli spor yapmak ve düzenli beslenmek gerekiyor bir de şunu belirtmek isterim ki benim gibi aşırı kaygılı kişiler için tek başına yeterli olmayan bir ilaç düşüncelerinizi düzeltiyor fakat kaygiya pek çözüm olmuyor benim için en güzel özelliği sanki hiç ilaç kullanmadan düşüncelerimi düzelttigi hissi vermesi çünkü bende uyku ya da uyuşukluk yapmıyor bu yazımı dulester hakkında pek bilgi sahibi olunmamasi ve yeni başlayacak olanlar varsa en azından bendeki etkilerini anlatıp onlara fikir vermek amaçlı yazdım son olarak çok memnun olduğum bir ilaç fakat her hap her insanda aynı etkiyi yapmıyor bu yüzden dikkatli olmakta fayda var
  isimsiz 2018-07-24 tarihinde yorumladı.
 • Ben bugün aldım ilacı 78.kl.nolcak şimdi hiç kullanmamak en iyisi
  isimsiz 2018-07-27 tarihinde cevapladı
 • Psikolojik rahatsızlıklar insanı bitiri . Hem fiziksel hem ruhsal olarak .ilacı verdiyse doktor kullanın
  üye1989 2019-04-26 tarihinde cevapladı