Duloxx

Duloxx yorumları
40 kullanıyorum
Resim ekle

Duloxx yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan Ara
 • üye2099 07-05-2019
  Cymbalta’yı 8 sene kullandım ve hiç bir şikayetim yoktu. Bana çok iyi geldi. SSK’nın yeni kararıyla ödenmeyenler listesine geçince muadil olarak Duloxx 60 mg.’a geçmek zorunda kaldım. Kullanmaya başlar başlamaz baş ağrıları, görme bozukluğu ve halüsinasyonlar görmeye başladım. Gerçekten beni çok korkuttu ve ücretini ödeyerek Cymbalta almaya devam ettim lakin fiyatı yeni yılla birlikte 75₺ olunca Duloxx’a döndüm. Bu geri dönüşten sonra aynı yan etkileri tekrarlamadı. Memnun olmasamda idare ediyoruz.
  • Anonim Kullanıcı • 27-06-2019
   Yukarıdaki arkaşlar gibi cymbalta yı SSK karşılamıyor önce duloxx Sonra duxet geçtim hayatım karardı resmen sürünüyorum. Spora başladım olmuyor biziklete biniyorum olmuyor hiçbiöey cymbalta nın yerini tutmuyor
 • üye1987 01-02-2019
  3 yillik cymbalta deneyimimden sonra bu ilaci ssk nin karşılamıyor olmasiyla eczanelerin getirmemesi nedeniyle duloxx a gecis yaptım.bana yaramadi diyebilirim gormede bulaniklasma mide bulantisi ishal 1 kutusunu bitirmeme ragmen bu yanetkilerde azalma da olmadi birakamiyorum da sapsik sapsik dolasiyorum
  • Rodimus • 05-12-2019
   Maalesef cogu kişi aynı sorunlardan muzdarip. Cymbalta sgk tarafından geri ödemede olmadığı için bizler mecburen muadillerin içinde kendimize en iyi gelecek olani deneyimleyip görmek zorunda kaliyoruz, Lodux, Dyloxia, Dulester, Dulaxat gibi marka/firmalari denicez mecburen. ilacin orjinalini kullanamiyoruz, saçmalık resmen. Ben 4-5 aydir duxet kullanıyorum, şakaklarımda ve gözlerime vuran gerilim tipi ağrılarımı hafifletti ama tamamen geçirmedi, anksiyete, kaygı seviyemi de biraz kontrol altinda tutuyor, çok iyi diyemem. Bir de 120 MG olarak kullaniyorum.
Bu sayfa Duloxx kullananlar tarafından oluşturulan Duloxx yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Duloxx Yan etkileri nelerdir? zayıflatır mı? Duloxx nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Duloxx kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Duloxx şikayetlerini ve sorularını içerir.