Audi A6 yorumları

Audi A6 yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • incognito 29-08-2016
  İlk çıkan nesli zamanının ilerisinde bir tasarıma sahipti. Hem çok akıcı hem de çok aerodinamik bir tasarımdı. 0.29cw rüzgar direnci bugün için bile başarılı bir değer. İç hacmi özellikle arka koltuklar çok geniş hacme sahip bir araç Yıllar geçtikçe yeni kasalar o ilk kasanın başarılı tasarımını devam ettiremedi bence.
 • incognito 05-09-2016
  Tipi o kadar değişti ki bi türlü A4 ya da A8 gibi imajı oturtamadı.
 • 356 23-11-2016
  İkinci elde bakımlı bir a6 c6 . Çok daha pahalıya satılan sıfır km d ya da e segmenti birçok araçtan daha elittir. Çok toktur. Kapıyı kapatıken çıkan ses arabayı size sevdirir. Uzun yolda çok iyi yalıtımı vardır. Şimdi sıfır passat alsanız 120bine bu aracın kalitesini sessizliğini tokluğunu bulamazsınız. İkisini de sürdüm ordan biliyorum passatta rüzgar sesi var bariz. A6'da çok az var. hele lastik sesi a6'da çok çok iyi. Yine uzun yolda verdiği keyif ve güven de muhteşem. Kesinlikle 2.elde az kilmotereli bakımlı bir a6 motoru önemsiz çok konforlu bir uzun yol arkadaşı olacaktır.
 • _hkeskinterik_ 12-12-2016
  Ne bmw ne mercedes, hiçbirinde audideki his yok. Audi hem ağır hem klas hem sportif olabiliyor. Mercedes uyuşuk hızlanır ağır karakterlidir bastı mı gider ama nazlıdır mesela s320l kullanmıştım otoyolda spor araçları süzüle süzüle geçiyor ama sportif tat sıfır. Sıfır cls350cdi 4çekere bindim geçen o bile benzer histe tamam aşırı hızlı ama hiç bir his yok tren gibi çekiyor aralıksız ama tatsız.

  Bmw süspansyon olarak hep takoz gelmiştir ve de içi dardır eski2006 modellerin arkası audi a3 den az geniştir. 3 serisi zaten uzun boylulara hiç uygun değil arka kısım. Ama 2000 model bile olsa a6 yeni bi çok aracı kalitesi klaslığı iç genişliği ile sollar.
 • üye1522 30-07-2017
  Araç malzeme kalitesi olarak yeni audilerden çok daha diri ve uzun ömürlü .

Audi A6 yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Audi A6 için soru sorulmamış.
Resim yükle

Audi A6 ilanları

Audi A6 için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Audi A6 ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Audi A6 kullananlar tarafından oluşturulan Audi A6 yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Audi A6 yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Audi A6 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Audi A6 kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Audi A6 şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla