Volkswagen Polo MK6 Yorumları

3 Yorum
Volkswagen Polo MK6 yorumları

Volkswagen Polo MK6 için sen kaç puan verirsin? neden?

Volkswagen Polo MK6 için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Volkswagen Polo MK6 ..... ? şeklinde sorunuz.

Volkswagen Polo MK6 Kullananlar

Bu sayfa Volkswagen Polo MK6 kullananlar tarafından girilen Volkswagen Polo MK6 yorum, incelemesi, tavsiyeleri Volkswagen Polo MK6 kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Volkswagen Polo MK6 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Volkswagen Polo MK6 kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? Volkswagen Polo MK6 şikayetlerini ve sorularını içerir.

Volkswagen Polo MK6 Kullanıcı Yorumları

 • MQB A0 platformuyla sınıfında zirveye oynayacak araç. Tasarıma baktığımızda yenisinde açıkcası çok bir çekicilik gözükmüyor umarım gözümüz alışmadığındandır yoksa bu tasarımla işi kolay olmayacaktır. Yeni İbiza erken davranıp bu platforma sahip yeni modern İbiza ile piyasaya erken girerek Avrupa pazarında liderliğe oturmuştu.
  Bkz: Link
  Küçük sınıf arenasına çıkma vakti şimdi yeni Polo'da.
  elise111s | 27-07-2017
 • 1.0 tsi 94hp lik aşırı beslemeli motor Türkiye'de en çok satan model olacak gözüküyor. Çünkü dizeli aratmayan tüketime sahip olacak bir motor. Manuel vites fabrika verisi 5.6litre . Üzerine 2 litre eklersek bile 7.6 litre olur ki bu araçta olabilecek max değer budur. Şehirler arası tüketim de rahatlıkla 5 litre civarlarında olacaktır.
  5 ileri ya da 7ileriDSG ile satılacak. DSG uzun yolda daha düşük son vites oranıyla avantaj sağlasa da şehir içi ufak bir farkla fazla yakacaktır diye düşünüyorum.
  incognito | 22-08-2017
 • Yeni polonun fiyatı fazla pahalı geldi bana. Ayrıca eskisi daha göze hitap eden bir tasarıma sahipti.Yenisi aksine çirkin gözüküyor. Sevimli mi olayım klas mı durayım derken arada kalmış.
  incognito | 05-01-2018