Volkswagen golf 7

volkswagen golf 7 yorum, volkswagen golf 7 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 2

Volkswagen golf 7 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa volkswagen golf 7 yorum, volkswagen golf 7 hakkındaki yorumları incelemeleri, volkswagen golf 7 kullananların fikirlerini volkswagen golf 7 nedir? nasıldır? volkswagen golf 7 kullanan var mı? alınır mı? volkswagen golf 7 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
10 Yorum
 • mazda hariç belki de bir çok rakibinin yapmadığı hafifletme teknolojisini kullanarak sürüş dinamikleri , yol tutuşu ve daha az yakıt tüketimini daha üst seviyelere taşımış durumda
 • Arabadan anlayan biri olduğunuz belli.GOLF 7 deyince 3 şey aklıma geliyor. Malzeme kalitesi ve işçiliği, Ses yalıtım başarısı, iç tasarımın güzelliği.

  Arava binince budur dedirtiyor. Özellikle direksyon tasarımı çok iyi. 1.2 benzinli comf. kullandım. gerççekten her yönden başarılı bir araç. Üye olan arkadaş:) ın dediği gibi 100kg hafifleme özellikle şehir içi dur kalklı kullanımda büyük performans ve yakıt tüketimi avantajı sağlıyor. Ayrıca sürüş dinamiklerinde de büyük artısı var. Bunun dışında ayarlanabilir iç ambiyans aydınlatması çoook şık...

  Motora gelecek olursak kesinlikle şüpheye yer yok. Bu motor bu kasaya oturmuş. 105hp 175nm tork. gayet yeterli özellikle 175 nm tork bir çok 1.6 düz motorun torkundan çok olduğu için yokuşlarda daha bile iyi...

  volkswagen golf 7 2015 kullanıcı yorumları resim


  volkswagen golf 7 2015 kullanıcı yorumları resim

 • 1 yıllık 1.2 tsi kullanıcısıyım. Araca binenler 1.2 olduğuna inanamıyor. Çekişi ve de yakıtı çok başarılı. Tüp taktıranlar varmış hiç düşünmedim düşünmemde.
  Kısacası 1.2 golf alınır mı? kesinlikle evet. Üstelik araç içi ambiyans çok kaliteli. Araca binince sanki daha büyük üst sınıf araba havası var.
 • Golf 7 mi jetta 6 mı? sorusunun galibi araç. Kalite ve teknolji olarak jettadan üstün. Jettanın sadece iki avantajı var. Geniş bagaj ve büyük araç karizması.
  Onun dışında yakıt performans yol tutuş, teknoloji iç mekan kalitesi hep bir tık üstün...
  dea 04-11-2015
 • Araçta heybet yok ama bir jetta başka dünyada bu konuda
 • Bu fiyata alınacak en iyi otomobil.
  asdasda 03-12-2015
 • Golf 7 1.6 tdi bmt ile uzun yolda 3.5 litre ortalama!yakaladığım araba.
  100'ü hiç geçmezseniz hatta deneme amaçlı 5.vites 70 le giderseniz 3 litre yakabiliyorsunuz. Ama yokuşta ısrarla 5 de bırakmayın gazı çekmeden 4e alsanız araç zaten topluyor. En ekonomik sürüş böyle sağlanıyor. Yokuş inişlerde motor freniyle boşa giden enerjiyi vitesi boşa atarak hız kazanmak için kullanırsanız bu hız yokuş bittiğinde size +yakıt ekonomisi olarak gelecek ufak bi ipucu. Yokuş inişinde viraj varsa motor freni daha avantajlı bu arada çünkü boşta giderken çok az da olsa yakan motor, motor freninde yakıt kesildiği için hiç yakmıyor. Yani motor 4000 devirle bile olsa motor freninde yakıt yakmaz.
 • Yakında makyajlanıyor. 9.2 inç ekrana kavuşuyor ve en büyük yenilik bu ekranın jest kontrollü olması. Bakınız Bmw 7 deki sistem.
 • Arka sinyallerdeki efekt muhteşem duruyor. Ön arka farlar tamponlar göstergelerdeki değişim araca bambaşka bir hava katmış. Zaten elit olan Golf daha da zirve yapmış.
 • Autobild uzun dönem testinde 150bin km de dsg yi dağıtan araç. Almanyada iyi niyet kapsamında 1500euro ücret 1100euroya düşürülmüş. Yaklaşık 4000tl ama Türkiye de bu rakam vergi vs... Daha çok olacaktır. Araç konforlu sessiz ama maalesef yeterince güvenilir ve sorunsuz değil.