Vitamin enriched face base

vitamin enriched face base yorumları

Vitamin enriched face base yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • üye2526 27-12-2020
  Bu urunun ozellikle nemlendirici bir baz olmasi her zaman kullanmami sagliyor. Makyaj yapmasam bile sabah ve aksam uyguluyorum, yogun bir kivami oldugu icin cok az miktarda alsam da nemlendirmek icin yeterli okuyor, cildim normal/karma. Makyaj altina baz olarak kullandigimda ise puruzsuz ve isiltili bir cilt yarattigi icin uzerine surecegim fondotenin durusu daha saglikli gorunuyor. Baz ve nemlendirme icin tek urun isteyenlerin tercih edecegi bir urun olmali fakat cildiniz cok kuru ise oncesinde daha yogun bir nemlemdirici kullanabilirsiniz
 • Easy Sweep 28-12-2020
  en favori ürünüm
 • Speedwell 02-01-2021

  Mini boy ürünü 15ml (99tl) alip denemistim, Shea yagi ve B-C-E vitamini var icinde, cildim kuruya yakin oldugu icin tek basina kullanamiyorum altina nemlendirici uyguluyorum.Normal bir ciltte tek basina yeterli olabilir, en sevdigim yönü ışıltısı. Sağlikla parlayan bir his veriyor, tavsiye ederim.
 • Kitchen 07-01-2021
  Magazasinda testerini vermislerdi, Nemlendirme icin yeterli gelmedi bana ama makyaj bazi olarak birçok make up artistte gördüm. Kokusu ve vitamin bakimi icin almaya deger. 50 ml olani da var cok uzun süre kullanilir, yapisi baya yogun, surunce inceliyor ben tester urunu 1.5ml 2-3 kez kullandim.
 • colombus 26-01-2021
  Başarılı bir ürün

Vitamin enriched face base yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Vitamin enriched face base için soru sorulmamış.
Resim yükle

Vitamin enriched face base ilanları

Vitamin enriched face base için satılık ilanı girilmemiş

Satılık vitamin enriched face base ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa vitamin enriched face base kullananlar tarafından oluşturulan vitamin enriched face base yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. vitamin enriched face base nedir? nasıldır? özellikleri nedir? vitamin enriched face base kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? vitamin enriched face base şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla