Türktelekom Yorumları

3 puan, 6 Yorum
türktelekom yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Türktelekom Yorumları

Bu sayfa türktelekom yorum, türktelekom hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, türktelekom nedir? nasıldır? türktelekom kullanan var mı? alınır mı? türktelekom tavsiye eder misiniz? türktelekom şikayetlerini ve türktelekom sorularına cevaplar içerir.
6 Yorum
 • Mobil internet ve ev hizmetleri olarak birleşen. Avea adını tamamen kaldırmış 4.5g reklamlarıyla boy göstermiş firma. Ama daha mobil tarifeler sitesindeki linkler çalışmıyor. kral tarife diyor tıklıyorum böyle bir sayfa bulunamamaktadır diyor. 2 gündür sorun devam ediyor. Kimse ilgilenmiyormu bu siteyle anlamış değilim.
  tarafından tarihinde
 • son reklamların faturaları halktan cikarmaya calisan firma. bilgi guncellemek icin eposta bilgisi girerken turkce karakterleri oldugu gibi yazdigini farkedince saskina dondugum telekom firmasi
  tarafından tarihinde
 • 24ay taahhüt vermediğin sürece hiçbir düzgün kampanya veya fiyatı olmayan firma. tamamen taahhütten ve iptallerden kazanıyorlar. aman diyim.
  tarafından tarihinde
 • ulan yeter sapık gibi 9333 ten arıyor müşteri hizmetlerini de aradım kapatın dedim. efendim kapattık ama yine ararlarsa tekrar kontrol ederiz dedi. yaw yine ararlarsa ne demek kapattıysan nasıl arasın çok mu zor. kontörünüz bitmiştir yok kontorünüz azalmıştır. arama arkadaşım sms at ben anlarım valla sırf bu yüzden değiştircem kartımı
  tarafından tarihinde
 • aynı sorun bende de var. kaç kere aradım söyledim tamam dediler. Kontör yükleyince kontör bitince hala aranıyorum
  ironfist tarafından on 2017-10-11 tarihinde
 • Müşteri hizmetlerinde Türkçeden sonra Arapça konuşan firma. İngilizce çok da önemli değil
  tarafından tarihinde
 • 3 / 5
  fiberine başvurunca kimsenin kapımı çalmadığı, adresime kargo geldiği ve sözleşmeyi imzalayıp geri kargolayınca tekrar izmire varınca işlemlerin başlayacağı garip bir yapılanması var, umarım internet hizmeti daha kalitelidir.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Türktelekom Kullananlar : sefil
Türktelekom Beğenenler : sefil