Sarımsak çayı Yorumları

sarımsak çayı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Sarımsak çayı Yorumları

Bu sayfa sarımsak çayı yorum, sarımsak çayı hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri sarımsak çayı nedir? nasıldır? özellikleri nedir? sarımsak çayı kullanan var mı? alınır mı? sarımsak çayı tavsiye eder misiniz? sarımsak çayı şikayetlerini ve sarımsak çayı sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
  • Sarımsak çayının yağ yakımı ve kilo vermede yardımcı olduğu söyleniyor. Ender saraç da bu konuda tarifler vermiş. angelina jolie bile kullanıyor muş. sabah akşam içilen bu çay sayesinde kısa sürelerde sağlıklı kilolar vermek mümkün. işte formül

    “2 bardak suyun içerisine 4-5 adet parmak ucu büyüklüğünde taze zencefil veya 4-5 adet parçalanmış kuru zencefil koyun. Ortalama 6 dakika kadar kaynatın. Ardından karışımın içerisine 2 tane büyük veya 3 tane küçük sarımsak ve yarım tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyu ekleyin. Ilıdığı zaman 2 küçük kahve kaşığı bal ilave edin. Bu çaydan her sabah ve akşam birer fincan için"

    NOT: Sarımsak çayını, çok açken ya da çok tokken içmeyiniz. Hedeflediğiniz kiloya inene kadar 1-2 hafta süreyle belirtilen oranda tüketmeye devam edebilirsiniz.”

    tarihinde yorumladı.
  • tarihinde yorumladı.