Sarımsak çayı Yorumları

sarımsak çayı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Sarımsak çayı Kullananlar

Bu sayfa sarımsak çayı kullananlar tarafından girilen sarımsak çayı yorum, sarımsak çayı incelemesi, sarımsak çayı kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, sarımsak çayı nedir? nasıldır? özellikleri nedir? sarımsak çayı kullanan var mı? alınır mı? sarımsak çayı tavsiye eder misiniz? sarımsak çayı şikayetleri ve sarımsak çayı soruları içerir.

Sarımsak çayı için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
  • Sarımsak çayının yağ yakımı ve kilo vermede yardımcı olduğu söyleniyor. Ender saraç da bu konuda tarifler vermiş. angelina jolie bile kullanıyor muş. sabah akşam içilen bu çay sayesinde kısa sürelerde sağlıklı kilolar vermek mümkün. işte formül

    “2 bardak suyun içerisine 4-5 adet parmak ucu büyüklüğünde taze zencefil veya 4-5 adet parçalanmış kuru zencefil koyun. Ortalama 6 dakika kadar kaynatın. Ardından karışımın içerisine 2 tane büyük veya 3 tane küçük sarımsak ve yarım tatlı kaşığı taze sıkılmış limon suyu ekleyin. Ilıdığı zaman 2 küçük kahve kaşığı bal ilave edin. Bu çaydan her sabah ve akşam birer fincan için"

    NOT: Sarımsak çayını, çok açken ya da çok tokken içmeyiniz. Hedeflediğiniz kiloya inene kadar 1-2 hafta süreyle belirtilen oranda tüketmeye devam edebilirsiniz.”

    isimsiz 2016-09-11 tarihinde yorumladı.
  • ironfist 2016-09-11 tarihinde yorumladı.