Samsung galaxy s7 edge Yorumları

10 1
10 Yorum | 1 Soru
samsung galaxy s7 edge yorumları
Kullanıyorum Beğen

Samsung galaxy s7 edge için sen kaç puan verirsin? neden?

Samsung galaxy s7 edge Kullananlar

Bu sayfa samsung galaxy s7 edge kullananlar tarafından girilen samsung galaxy s7 edge yorum, incelemesi, tavsiyeleri samsung galaxy s7 edge kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, samsung galaxy s7 edge nedir? nasıldır? özellikleri nedir? samsung galaxy s7 edge kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? samsung galaxy s7 edge şikayetlerini ve sorularını içerir.

Samsung galaxy s7 edge Kullananlara Sorular

 • incognito • 01-11-2017
  2673 203 1298
  Samsung galaxy s7 edge sahibi olanlar kutudan çı - Samsung galaxy s7 edge sahibi olanlar kutudan çıkan kitapçıkta yazan baş ve vücut sar değerini paylaşabilirler mi lütfen, internette çok fazla farklı bilgi var da..

Samsung galaxy s7 edge Kullanıcı Yorumları

 • ironfist • 28-04-2016
  284 5 25
  ilk çıktığı gün aldığım telefon kesinlikle inanılmaz. 2 küçük problem söyleyebilirim. S5 e göre büyümüş ekranı diğeri de samsung da bulduğum original kapların yeterince elde iyi durmaması. kayıcakmış hissi veriyor. kameranın düşük ışıktaki hassasiyeti eski modellerine göre de düzelmiş. ilk kurulumda biraz ısınsa da çok fazla rahatsız etmiyor. bataryası tüm gün yetecek müzik dinleyecek haber okuyacak youtube de gezecek kadar yeterli. 1 saay de gear vr kullanmama rağmen bitiremedim. sadece normal s7 yle arada kalmıştım ama kesinlikle tavsiye ederim.
 • anonim • 28-04-2016
  225 0 0
  Parmak izi okuyucu hemen ciziliyor ekran bahsedildigi gibi saglam degil 19 gun oldu alali iki gün önce ekran kırıldı hemde 25 cm mesafeden dustu yere yaoacak bisey yok ama batarya ve islemci hele kamera odak ve karanliktaki performansi tartisilmaz aklima gelen arti ve eksiler bunlar bide edge modeli bendeki tek elle kullanırken kavisli kenara avuc iciniz degdigi icin dokunmatikte sorun oluyor
 • sefil • 29-04-2016
  14 0 0
 • ironfist • 10-09-2016
  284 5 25
 • incognito • 02-11-2016
  2673 203 1298
  Telefon bir dönem arka planda barşka bir program çalışmamasına rağmenkilitlendi ve kendi kendine kapanıp açıldı. Bir ara ekran donması problemi yaşadım. Telefonun en büyük sıkıntısı ısınma problemi. 2 ay önce telefonda ısınma problemi yaşadım. Yaklaşık 3 gün sürdü. Bu dönemde günde 3 defa telefonu şarj ederek durumu idare ettim. 3 gün sonra kendi kendine düzeldi. Bu olaydan yaklaşık 1 ay sonra, telefon kendi kendine kapandı ve birdaha açılmadı ve şarjda oladı.Beraberinde tekrardan ısınma problemi yaşadım. Telefon o kadar ısındı ki neredeyse el değmeyecek duruma geldi. Soğutabilmek için buzdolabında 5 dk bekletmek zorunda kaldım. Çünkü Samsung Note 7 gibi patlayacak zannettim. Telefonum 2 haftadır serviste.Yurtdışından parça bekliyorlarmış. Telefonu kimseye tavsiye etmiyorum.


 • incognito • 06-11-2016
  2673 203 1298
  Gerçek
  bir saat önce
  5 aydır kullanıyorum Telefonun ekran özellikleri çok iyi.Ekranın kıvrımlı olması ve ekrana dokunacaksın hissi veriyor.Hızı ve 4.5 g çeken bir yerde şarjı çok uzun gidiyor.Ama eksik veya kötü yön olarak karşılaştığım sorunlar arasında ekran koruyucu kullanmadığımda cep hizasından düşürdüğümde ekran kırıldı ve 1200 tl ye samsung garantisinde yaptırttım.Koruyucu kılıf telefonu kaba gösteriyor ama kullanmak daha avantajlı.Diğer bir sorun iphone 6 ve 7 deki gibi kamera beklemeyin benim telefona mı denk geldi bilmiyorum ama kamera sanki buğulu gibi netlik kötü.Örnek olarak ön kamera ile hem iphone 6 veya 7 hem s7 edge ile çekim yaptığınızda sakallı biri iseniz iphone farkı burada devreye giriyor bütün sakal tellerini sayabilirsiniz ama samsungta bu mümkün değil maalesef.uzaktan çekimde de bunu fark edebiliyorsunuz.Burada amacım iphone ile karşılaştırmak değil kameranın daha iyi olabileceği.S6 edgedeki uzaktan kumanda özelliğinin bu telefonda kaldırılmış olması da canımı sıktı.
 • incognito • 28-11-2016
  2673 203 1298
  sırasıyla s2, note 3, s6, ve s7 edge kullandım. note 3 güzel bir telefondu fakat brz yavaştı. s6 bana göre çok iyiyidi. sadece parmak izi okuyucusu kötüydü. s7 edge de bu işlev mükemmel. parmak izi aoole yarışır duruma gelmş. nerdeyse hatasız ve hızlı şekilde çalışıyor.şarjı bana 4.5 g hep açık 1.5 gün gidiyor .( bluetooth açık online spotfy müzik dinlememe rağmen )şarjı kolay kolay bitmez .hızlı şarjı muazzam:) 3600mah i 90 dk da dolduruyor.tasarım olarak s6 gibi mükemmel ve çok şık bir telefon..önceki nesiller gibi takılma nerdeyse yok. son derece hızlı bir telefon. ekran parlaklığı s6 gibi gün ışğında başarılı. ekran ışık hassasiyeti çok iyi. tepkime süresi hızlı.sd kart takılması çok iyi bir özellik spotfy de müzikleriniz buraya aktarıp yeni telefona nakil edebilirsiniz .apple kullanmadım o yüzden kıyaslama yapmak doğru olmaz. ama gerçekten güzel bir telefon.
 • ironfist • 23-02-2017
  284 5 25
  gereksiz buyuk kenarlari da parliyor normal s7 cok daha mantikli
 • incognito • 13-04-2017
  2673 203 1298
  SAMSUNG FİRMASININ DOLANDIRICI SİSTEMİNİ KINIYORUM!!!
  KULLANMIŞ OLDUĞUM GARANTİLİ SAMSUNG GALAXY S7 EDGE TELEFONUMUN EKRANININ SAĞ ÜST TARAFINDAN BAŞLAYARAK EKRANIN ALTINA KADAR İNEN PEMBE RENKTE KALIN BİR ÇİZGİ OLUŞTU
  SAMSUNG S7 EDGE MODEL TELEFONLARDA BU SORUNUN BİR ÇOK KULLANICIDA YAŞANDIĞI BİLİNİYOR
  SAMSUNG SERVİSİ BU SORUNUN FABRİKASYON HATASINDAN DOLAYI OLDUĞUNU KABUL EDİYOR
  BÖYLE BİR DURUMDA SAMSUNG FİRMASININ BU TELEFONLARI TOPLAYIP TÜKETİCİYE ALMIŞ OLDUĞU ÜCRETİ İADE ETMESİ GEREKMEZMİ ?
  BEN TELEFONUMU 03.04.2017 DE SAMSUNG SERVİSİNE TESLİM ETTİM BİR KAÇ GÜN SONRA BANA YAPILAN DÖNÜŞTE 1.250tl TAMİR ÜCRETİ TALEP ETTİKLERİNİ BİLDİRDİLER
  BU SORUN TANIDIĞIM KİŞİNİN TELEFONUNDA DA OLUŞTU ve SAMSUNG SERVİSİ HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMEDEN GARANTİ KAPSAMINDA EKRANI DEĞİŞTİRDİ.
  GARANTİLİ ve FABRİKASYON İMALAT HATASI OLAN BİR ARIZA İÇİN TELEFONUN DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİ HALDE,
  BENDEN NEDEN BÖYLE YÜKSEK BİR ÜCRET TALEP EDİLDİĞİNİ SORDUĞUMDA,
  S7 EDGE TELEFONUN EKRAN ve KASALARININ BİRLİKTE GELDİĞİ, TELEFONUN KASASINDA KÜÇÜK EZİLME OLMASINDAN DOLAYI EKRAN DEĞİŞİMİ İÇİN ÜCRET TALEP ETTİKLERİ SÖYLENDİ
  GARANTİ KAPSAMINDA DEĞİŞTİRİLEN EKRANLARIN SEBEBİNİ SORDUĞUMDA BANA VERİLEN CEVAP, BAZEN KENDİ İNİSİYATİFİMİZİ KULLANIYORUZ GİBİ SAÇMA SAPAN BİR CEVAP ALDIM
  DEMEK OLUYOR Kİ CANLARI İSTERSE DEĞİŞİYORLAR İSTEMEZSE DEĞİŞMİYORLAR
  SAMSUNG MARKA DİĞER MODEL ve DİĞER TELEFON MARKALARI EKRAN VE KASALARI AYRI AYRI DEĞİŞTİĞİ HALDE SAMSUNG NEDEN BU ŞEKİLDE TÜKETİCİYİ DOLANDIRMA YOLUNU SEÇİYOR ?
  VAR SAYALIM Kİ EKRAN ve KASA BİRLİKTE GELİYOR, ARIZA KULLANICI HATASINDAN DOLAYI DEĞİLSE NE OLURSA OLSUN GARANTİ KAPSAMINDA SORUN GİDERİLMELİDİR.
  EN KÖTÜ İHTİMALLE SERVİS KASA BEDELİNİ TALEP EDER ve EKRANI GARANTİ KAPSAMINDA DEĞİŞTİRİR.
  #SAMSUNG #SAMSUNGS7EDGE #SAMSUNGELECTRONİCS #AKILLITELEFON #CEPTELEFONU
 • incognito • 04-07-2019
  2673 203 1298
  Cok sik
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla