Renault Captur Yorumları

3 Yorum
Renault Captur yorumları

Renault Captur için sen kaç puan verirsin? neden?

Renault Captur için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Renault Captur ..... ? şeklinde sorunuz.

Renault Captur Kullananlar

Bu sayfa Renault Captur kullananlar tarafından girilen Renault Captur yorum, incelemesi, tavsiyeleri Renault Captur kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Renault Captur nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Renault Captur kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? Renault Captur şikayetlerini ve sorularını içerir.

Renault Captur Kullanıcı Yorumları

 • 6 aydır severek kullnadığım arabam. Kullanım: Yerden yüksek sürüş şehir içinde zevkli, Göürş açısı geniş, süspansiyonu sert, adı outdor olsada arazi için elverişli değil. Teknoloji: İnternet bağlı bilgi ekranı, sesle arama kullanışlı, tomtom navigasyon yüklü, navigasyonda şehirdeki bütün eczane , market, restoran, okullar ... vs kayıtlı, ihtiyaç olduğunda büyük kolaylık. İç ses izalosyonu gayet başarılı, dizel olmasına rağmen içeri rahatsız edecek seviyede ses gelmiyor. atik bir motor değil, ama sizi yarı yolda bırakacak bir izlenimde vermiyor. Yakıtı oldukça iyi, şehir içinde 5000 km yaptım ortalama 100 km 4.6 lirte yaktı, şehirler arasında rahatlıkla 100 km 3,5 litre yi görebilirsiniz. Bagaj hacmi yeterli, arka yolcu koltukar, ön yolcu koltuğu gibi toptan öne hareket edebiliyor buda bajajda extra 100 litre yükleme alanı kazandırıyor. bu şekliyle bagaj 470 lite oluyor ki buda c segment suvlar da ortalam bu kadar. Sadece outdor donanımında bulunan buzlanma ve kumlu zeminde tekerlerin birbirinden bağımsız hareket etmesini sağlayan özellikte bir avantaj, buzlu zeminde kullandım işe yarıyor.
  derinhendek | 05-11-2015
 • Renault Captur outdoor tarz bir araç olmuş. Test sürüşü yaptım. En hoşuma giden yanı r-link oldu. Sesle komut olayı ve telefon bağlantısı çok başarrlı. Ayrıca süspansyon darbe emişi başarılı. Yakıt çok başarılı ki test sürüşünde bariz sert kullanmama rağmen 5.3 ortalama çok iyi.
  Fakat aracın fiyatını düşük tutmak adına malzeme kalitesi düşük tutulmuş ki çok da yanlış bir seçim değil. Araç tam bir tarz arabası bu arada suv görünümlü x over olmuş tam. Bence bu fiyatlara alınabilecek dizel otomatik başka araç yok.
  rosetta | 17-11-2015
 • Geçen ay makyajlandı. O değil de makyaj dense de bir çok model makyajlanırken eksiklikleri giderilir eleştriler dikkate alınır ama Renault'nun Captur makyajı sadece led farları takıp bi kaç kozmetik müdahele ile bitmiş. Ne ses yalıtımı düzeltilmiş ne işçilik kusurları.....
  incognito | 13-08-2017