Opel İnsignia Gran Sport

Opel İnsignia Gran Sport yorumları

Opel İnsignia Gran Sport yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
  • SSSOY 03-11-2016
    Dingil mesafesi 9 cm daha uzun. Dolayısıyla içi çok daha ferah. Aynı zamanda motor ve donanıma göre ortalama 150-200kg kadar hafifleyen liftback tarzında yeni İnsignia yani İnsignia B geliyor.
    2017 sonu gibi satışa sunulacak.
  • incognito 02-08-2017
    Almanyada kullandığımız onstar sistemi Türkiye de çalışmıyor.çalışsaydı lastiğin patlasa, kaza yapsan,rotayı kaybetsen her şeyi tek tuşa basıp canlı olarak onstar danışmanına sorabilme imkanın oluyordu. Sistem üzerinden araca ait bilgiler konum bilgisi vs... gözüküyor. Güvenlik donanımı olarak bile önemli bir yere sahip. Yeni insignia çok kaliteli bmını beğenmedimir üretim. içi dışı bir opelle alakası yok vw den aşağı kalmaz. bir tek arka tasarımını beğenmedim.....

Opel İnsignia Gran Sport yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Opel İnsignia Gran Sport için soru sorulmamış.
Resim yükle

Opel İnsignia Gran Sport ilanları

Opel İnsignia Gran Sport için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Opel İnsignia Gran Sport ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Opel İnsignia Gran Sport kullananlar tarafından oluşturulan Opel İnsignia Gran Sport yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Opel İnsignia Gran Sport yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Opel İnsignia Gran Sport nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Opel İnsignia Gran Sport kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Opel İnsignia Gran Sport şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla