Opel Astra J

Opel Astra J yorum, Opel Astra J kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Opel Astra J Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Opel Astra J yorum, Opel Astra J hakkındaki yorumları incelemeleri, Opel Astra J kullananların fikirlerini Opel Astra J nedir? nasıldır? Opel Astra J kullanan var mı? alınır mı? Opel Astra J tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
  • Fiyat performans olarak iyi bir araba olduğunu önden söyleyebilirim. Bariz bir eksisi olarak rakiplerinden ağır olduğu için olsa gerek özellikle düşük devirlerde biraz cansız hızlanma olarak doğal olarak rampalarda mesela, 5. viteste devir 2500'ün altındaysa(tabi rampasına göre değişir 2000rpm'de de banamısın demez eğim düşükse) bayılabiliyor. Bende sedan kasa var. Onun dışında yol tutuşunu gayet iyi buldum. Aerodinamik olarak gayet iyi olduğu otoritelerce söylenir. Güvenlik açısından eurocap puanları yüksek yetişkin güvenliği 94, çocuk 86, yaya 65, güvenlik donanımı 70 küsür diye hatırlıyorum. General Motor'un son nesil ecotec motoru dayanıklı diye bilinir. İç hacmi geniş, bagaj biraz daha geniş olabilirdi(420 Litre). Uzun yolda yormadı, genel olarak arabadan memnunum. Ama performans arabası değil tabi, bunun için %20 daha para bayılıp Turbo 140 Hp, 320 N.m'liği almanız mantıklı olabilir. Tüketim olarak mantıklı gelmese de, rakipleri Focus, Jetta gibi arabaların en boşunu almak yerine 3-5 verip Turbolusu alınabiliyor. Tercih, zevk meselesi tabi.
  • Yorumuma ilave yapamadığım için ilaveyi kendi yorumuma cevap atarak yapıyorum: yukarda yorum yaptığım araba, Opel Astra Sedan Edition Plus 2016.
    isimsiz 02-09-2016
  • Merhaba tuple uyumu nasil bu aracin.55bine sedan c segmentine gore cok ekonomik geldi. Bi kronik sorunu varmi diye soracaktim
    alion 01-12-2016
Etiketler : otomobil opel c segmenti