Mercedes C Serisi W205

Mercedes C Serisi W205 yorumları

Mercedes C Serisi W205 yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • incognito 01-09-2016
  Güncel c200d aslında modifiye edilmiş 1.6 renault nissan dizeli...
 • elise111s 11-09-2016
  Sürüşü yol tutuşu sanki Mercedes değil BMW gibi çok dinamik. İçi çok klas zaten dışı da küçük S serisi gibi. İçinde de aynı kalitenin küçük mekanda yansıması gibi. Arka koltuklar çok geniş değil o dikkatimi çekti. 1.6 dizelin çekişi gidişi gayet iyi. Renault motoru falan dememek lazım. Çünkü Renault'ların dizelleri genel olarak çok başarılı. Kaldı ki piston kolları uzun ömür ve yüksek güce dayanım için güçlendirilmiş. Ve yazılım da Mercedes'in yazılımı. 136 hp'lik gücünden de anlaşılıyor zaten. Premium d segmentinin rahatlıkla zirvesine oynayabilecek bir araç.
  Eksi olarak kafaları karıştıran olumsuz yorumları görebiliriz. Ama bunları da şöyle düşünmek lazım adam bir sorun yaşadıysa bunu paylaşmak içini fökmek isityor aracını sorunsuz kullanan zaten özel bir ilgisi yoksa forumda paylaşmıyor. Demem o ki istisnalar kaideyi bozmaz bi eski C serisi sorunsuzluk olarak çok başarılı bir araçtı. Mercedes bunda tersi bir durum yaşatmaz. Şöyle de bi gerçek var. Yeni kasalar ilk çıktıklarında ister istemez ufak tefek sorunları çıkar güncellemelerle makyajlarla sorunlar giderilir. Eğer sorunlar varsa da Mercedes bunları dikkate alıyor yeni üretimlerde bunları dzeltiyordur...

  mercedes c serisi kullanıcı yorumları resim


  mercedes c serisi kullanıcı yorumları resim
 • Mehmet_M 17-10-2016
  Eski c serilerine bakarsak bu c serisinin çok farklı bir pozisyonda olduğunu görürüz. Hele ki ilk c serisi kalite açısınıdan çok eleştrilmişti. Bu yeni c serisi tam anlamıyla gerçek bir mercedes olmuş tasarımı kalitesi ses yalıtımı teknolojisi çok çok iyi. Her şeyden önce araç o kadar sessiz ki e serisindenn farkı yok. Bir de teknolojik donanımları 2016nın bir adım bile gerisinde değil ayrıca en sevdiğim yönlerinden biri bmw'lerdeki gibi aracı sallaya sallaya duran çalışan start stop'un yanında neredeyse çalıştığını bile hissettirmeyen start stopu muhteşem. Fakat araç biraz sert illa bmw 3 serisi ile kapışacam diye sert yapmışlar aracı. Ama herşeyden öte 130 bin liralara dolu dolu 1.6 dizel otomatik bir c200d alabiliyorsunuz.Ve ne otomatiği ne diğer malzmeelerin kalitesi ne ne bmw ne ford neaudi ne vw yanaşamaz. Bİr otomatik şanzımanı varki şiir. Ne vitesi hissettiriyor ne yavaş kalıyor ne yokuşta kararsız kalıyor acayip bi şanzıman. Şanzımanın da etkisiyle yakıt tüketimi komik seviyelerde 130-140 tempoda 6-7 litre ortalamalar muhteşem. Hem 1.6 ya göre çok iyi gidiyor son hız 216 deseler de 230'a rahat çıkıyor.
 • _hkeskinterik_ 30-10-2016
  c200bluetec ucuz gibi gözüksede "baz" donanımı zayıf.
  Biraz Mercedes gibi olsun diyip az bi opsiyon eklediğinizde 50000tl tutuyor.
 • mudur_19_81 02-11-2016
  Diğer mercedeslerdeki geri kalmış multimedya sistemlerinden arınmış. Güncel hızlı kullanıcı dostu bir multimedya sistemine sahip. Command kullanışlılığı çok başarılı.

Mercedes C Serisi W205 yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Mercedes C Serisi W205 için soru sorulmamış.
Resim yükle

Mercedes C Serisi W205 ilanları

Mercedes C Serisi W205 için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Mercedes C Serisi W205 ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Mercedes C Serisi W205 kullananlar tarafından oluşturulan Mercedes C Serisi W205 yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Mercedes C Serisi W205 yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Mercedes C Serisi W205 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Mercedes C Serisi W205 kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Mercedes C Serisi W205 şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla