Klacid Yorumları

4 puan, 3 Yorum
Klacid yorumları
Kullanıyorum Beğen

Klacid Yorumları

Bu sayfa Klacid yorum, Klacid hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Klacid nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Klacid kullanan var mı? alınır mı? Klacid tavsiye eder misiniz? Klacid şikayetlerini ve Klacid sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 3 Yorum | 0 Soru
 • 4 / 5
  neredeyse 15 yıl sonra kullandığım ilk antibiyotik. Geçmeyen ciğerden derin öksürük sonrasında doktorun pnömoni yani zatüreye çevirebilir demesinden sonra mecburen kullanıdığım ilaç ilk günden itibaren karnım gurul gurul oldu. 2-3 gün çok fazla etkisini göremesem de sonrasında ciğerleri söküp attı sanırım. tam kutu bittiğinde yeni iyileşmiştim. Sonrasında tabi tüm flora bozulduğu için bol bol sirke yoğurt gibi probiyotik ürünler tükettim. 1-2 hafta sonrasında anca bağırsaklar toparlıyor. Mecbur kalmadıkça doktor yazmadıkça siz yine de antibiyotik kullanmayın.
  tarihinde yorumladı.
 • 5 / 5
  Kendi dalında başarılı bulduğum ilaç. Ben de öyle ağızda acı tat falan da yapmadı. Kullanırken bağırsaklar çok bozulmadı ama sonrasında biraz dağılma oluyor. NGL probiyotik ile atlattım.
  tarihinde yorumladı.
 • 4 / 5
  2 hafta oldu hala bağırsaklar düzelmedi. Öksürüğü geçirdi ama çok mecbur olmadıkça cidden kullanmayın.
  tarihinde yorumladı.