Kia Venga Yorumları

Kia Venga yorumları
Kullanıyorum Beğen

Kia Venga Kullananlar

Bu sayfa Kia Venga kullananlar tarafından girilen Kia Venga yorum, Kia Venga incelemesi, Kia Venga kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Kia Venga nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Kia Venga kullanan var mı? alınır mı? Kia Venga tavsiye eder misiniz? Kia Venga şikayetleri ve Kia Venga soruları içerir.

Kia Venga için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 1 Yorum | 0 Soru
  • 2011 1.4 dizel sahibiyim geçen sene çok araba arasında karasız kaldıktan sonra çok araştırdım ve Vengayı seçtim araç al sat yapan biri olmadığımdan en az 5 yıl hatta daha da uzun yıllar işimi görecek bir araç olduğu için aldım. Öncelikle tasarımı gerçekten çok güzel orantılı zaten red dot ödüllü bir tasarım. Tasarım sadece görsel değil ergonomik olarakta çok iyi ayarlanmış motor en öne sığdırılmış dingil mesafeside çok uzun olunca her cm iç hacme yansımış. İçi dışardan hiç anlaşılmayacak kadar geniş ve ferah tavanı da çok yüksek.Bagaj da çok geniş bir çok sedan araçla aynı hacimdedi ama hepsinden daha kullanışlıdır çünkü hem ulaşması hem şekli çok fonsyonel. Sessiz, konforlu çok az yakan ortalama 6litre fiyatına göre alınabilecek en iyi arabalardan biri. C-max, b-max- scenic deneksiği yoktur kesinlikle. Herkese gönülrahatlığıyla tavsiye ederim.
    isimsiz 2017-01-22 tarihinde yorumladı.
  • arkadasım bende venga almak istiyorum ama ikinci eli nasıl parca sorunu varmı bılmıyorum bilgin varsa paylasırsan sevinirim hayırlı gunler
    isimsiz 2017-09-22 tarihinde cevapladı