Kia Stinger Yorumları

5 puan, 2 Yorum
Kia Stinger yorumları
Kullanıyorum Beğen

Kia Stinger Yorumları

Bu sayfa Kia Stinger yorum, Kia Stinger hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Kia Stinger nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Kia Stinger kullanan var mı? kia stinger gt,2018 kia stinger,2019 kia stinger alınır mı? Kia Stinger tavsiye eder misiniz? Kia Stinger şikayetlerini ve Kia Stinger sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
 • 5 / 5
  2018 yazında Türkiye'de satışa sunulmaya başlanacak. Audi A5 ya da BMW 4 Serisi Coupe rakibi gibi gözükse de Mercedes CLS'den daha uzun olan 2905mm dingil mesafesi ile d coupe sınırlarını zorluyor. Hatta yurt dışında Porsche Panamera ve BMW 6 serisi Coupe ile karşılaştırmaları bile yapıldı.

  Kia'nın tanıtım videosu gibi olsa da değerler GT acemisi Kia için çok büyük başarı. bkz ilgili video:


  Kia Stinger'in 3 motor seçeneği var. 2l turbo benzin, 3.3 litre turbo benzin ve 2.2 dizel. Fakat yüksek ÖTV'den dolayı Türkiye'de sadece 2 litrelik 255hp'lik model satışa sunulabilir. Türkiye fiyatı için yaklaşık 340bin TL'lik bir fiyatı öngörebiliriz.
  tarihinde yorumladı.
 • Merakla beklediğim araçlardan birisi. Optima modelinide çok beğenmiştim ama bu modelle Kia birkaç Türkiye de alman tutkusunu yıkacağından eminim. Fiyat olarak şahsıma uygun olmayacağı kesin ama inşallah ileri ki yıllarda 2. el olarak da olsa kullanma şansım olur.
  tarihinde yorumladı.