Ford Transit Tourneo Connect 2015

Ford Transit Tourneo Connect 2015 yorum, Ford Transit Tourneo Connect 2015 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 2

Ford Transit Tourneo Connect 2015 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Ford Transit Tourneo Connect 2015 yorum, Ford Transit Tourneo Connect 2015 hakkındaki yorumları incelemeleri, Ford Transit Tourneo Connect 2015 kullananların fikirlerini Ford Transit Tourneo Connect 2015 nedir? nasıldır? Ford Transit Tourneo Connect 2015 kullanan var mı? alınır mı? Ford Transit Tourneo Connect 2015 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
 • 1.8 115hp turbo dizel. kasa ağır olsa da bu aracın iyi çekeceği malum. Çekişi güzel. içi ticari gibi değil. Sanki focus ama malzeme kalitesi biraz düşük. Plastikler sert. Ama blootoothlu teybi telefonla konuşma özelliği. Yokuş kalkış destek sistemi gibi lüx özellikleri var. Direksoyn hissi birçok sedan araçtan iyidir. İçi çok geniş bagaj devasa. çok sağlam ve uzun ömürlü bir araç yolda asla bozulmayacak yolda bırakmayacak hissi veren bir araç. 2 yıl kullandım çok memnundum.
  Ama turbosuz araç sevdiğimden bu turboların tepkisi anlaşılmaz gaz pedalını sevemedim. Mesela bu aracın gaz pedalı 3-5 cm anca oynuyor. Onu ayarlamak zor. 1cm fazla bastımı tam gaz gidiyor gibi...
  Yol tutuşu da ticari birçok araca göre iyi yola sağlam basıyor.


  2015 Ford Transit Tourneo Connect kullanıcı yorumları resim
 • Biz bu aracı yere yapıştırttık bi de rapid chip attık egzos falan derken 152hp güç aldık. delifişek makina oldu. Marmaranın en hızlı transiti yaptık.
  Osman 04-12-2015
 • iyi güzel ama bozuk yolda otomobil gibi süzülerek gidemiyor sekiyor. Tabi makastan kaynaklı
Etiketler : ford