Duloxx Yorumları

3 puan, 1 Yorum
Duloxx  yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen

Duloxx Kullananlar

Bu sayfa Duloxx kullananlar tarafından girilen Duloxx yorum, Duloxx incelemesi, Duloxx kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Duloxx Yan etkileri nelerdir? Duloxx nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Duloxx kullanan var mı? alınır mı? Duloxx tavsiye eder misiniz? Duloxx şikayetleri ve Duloxx soruları içerir.

Duloxx için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 1 Yorum | 1 Soru
  • 3 yillik cymbalta deneyimimden sonra bu ilaci ssk nin karşılamıyor olmasiyla eczanelerin getirmemesi nedeniyle duloxx a gecis yaptım.bana yaramadi diyebilirim gormede bulaniklasma mide bulantisi ishal 1 kutusunu bitirmeme ragmen bu yanetkilerde azalma da olmadi birakamiyorum da sapsik sapsik dolasiyorum
    üye1987 2019-02-01 tarihinde sordu.
  • Cymbalta’yı 8 sene kullandım ve hiç bir şikayetim yoktu. Bana çok iyi geldi. SSK’nın yeni kararıyla ödenmeyenler listesine geçince muadil olarak Duloxx 60 mg.’a geçmek zorunda kaldım. Kullanmaya başlar başlamaz baş ağrıları, görme bozukluğu ve halüsinasyonlar görmeye başladım. Gerçekten beni çok korkuttu ve ücretini ödeyerek Cymbalta almaya devam ettim lakin fiyatı yeni yılla birlikte 75₺ olunca Duloxx’a döndüm. Bu geri dönüşten sonra aynı yan etkileri tekrarlamadı. Memnun olmasamda idare ediyoruz.
    üye2099 2019-05-07 tarihinde yorumladı.