Daewoo Tico Yorumları

Daewoo Tico yorumları
Kullanıyorum Beğen

Daewoo Tico Kullananlar

Bu sayfa Daewoo Tico kullananlar tarafından girilen Daewoo Tico yorum, Daewoo Tico incelemesi, Daewoo Tico kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Daewoo Tico nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Daewoo Tico kullanan var mı? alınır mı? Daewoo Tico tavsiye eder misiniz? Daewoo Tico şikayetleri ve Daewoo Tico soruları içerir.
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
 • 1997 model daewoo tico sahibiyim bindiğim en seri arabalardan biri :)
  kuş serisi ile aynı yakıyor ama bin kat daha seri ve kaliteli =)
  isimsiz 2017-01-22 tarihinde yorumladı.
 • tofaşdan daha az yakıyor bir tofaş gazda 40 kurus en az 30 kurus yakar.tico ise 10 ile 15 kurus yakar benzinde en fazla 25 kurus eye ful bakımlıysa.tofaş benzinde 50 kurusdan asahı yakmaz.
  isimsiz 2017-03-19 tarihinde cevapladı
 • Merhaba,

  1997 model Daewoo Tico SL'miz var.Evin ikinci aracı.Genelde haftasonları kullanıyoruz.
  Aracı oldukça bakımlıydı aldığımda bende aynı titizlikle orjinalliğini koruyorum.Yakıt tüketimini bizzat titizlik ile ölçtüm ve aşağıdaki veriler çıktı.Aracımız benzinli ve kesinlikle LPG takılmamış.
  Şehir içi : 6,2L lt / 100 km
  Şehir dışı : 4,7 lt /100 km
  Aracı sıkıştırmadan kulandığınız zaman gayet güzel bir sürüşü var.Direksiyon biraz ağır ama araç oldukça seri gidiyor.Dıştan küçük görünsede içten geniş bir havası var.İçinde dört kişi hiç sıkılmadan seyehat ediyoruz.Bakımlarını düzgün yaptırıp düzgün kullandığınız sürece her araç iyidir..Her araç sahibini yansıtır.
  Açıkçacı bu fiyata alınıp doğru düzgün binilecek güzel bir araç.
  isimsiz 2017-07-31 tarihinde yorumladı.

Daewoo Tico için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle