ZUMBA

Kullanıyorum 1 Beğen 1

Zumba Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Zumba yorum, Zumba hakkındaki yorumları incelemeleri, Zumba kullananların fikirlerini Zumba nedir? nasıldır? Zumba kullanan var mı? alınır mı? Zumba tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • Youtube' ye zumba yazdım ve kıvrak bir abinin stüdyoda herkesi eğlendirdiği bir Zumba Dansı videosu buldum. 1 ayın sonunda inanılmaz sıkılaştım ve 3 kilo verdim. Benim gibi kardiyo yapmayı sevmeyenler için eğlenmenin ve zayıflamanın en güzel yolu..
    Haydi iyi eğlenceler..
  • Zumba yapın da görün önce:) Hiç çalıştırmadığınız kaslarınız çalışıyor.Bacağıma kramp girdi ilk gün mesela. Dayak yemiş gibi oldum:)
  • koşu bandında dümdüz koşmak sıkıcı geliyorsa zumba tavsiye edebilirim sıkı bir zumba seansında 1000e yakın kalori kaybedebilirsiniz
  • Ben de koşu bandında sıkılanlardanım bu sebeple zumba yaptım. Hem çok eğlendim hem de baya terleyerek kalori yaktım. ilk başlarda kolaymış ya diye başladım ama arkadaşların da dediği gibi ilerledikçe duralım diye bağırıyordum videoya:) Benim yaptığım video 1 saat sürüyordu çok kısa sürede sıkılaştığımı, kaslarımın daha güçlenmeye başladığını gördüm. Özellikle bacak kaslarınız çok şekilleniyor.