Yatsan Caramel Yatak Yorumları

Yatsan Caramel Yatak yorumları
Kullanıyorum Beğen

Yatsan Caramel Yatak Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Yatsan Caramel Yatak yorum, Yatsan Caramel Yatak hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Yatsan Caramel Yatak nedir? nasıldır? Yatsan Caramel Yatak kullanan var mı? alınır mı? Yatsan Caramel Yatak tavsiye eder misiniz? Yatsan Caramel Yatak şikayetlerini ve Yatsan Caramel Yatak sorularına cevaplar içerir.
Yatsan Caramel Yatak için İlk Yorum Yazan Sen Ol
Yatsan Caramel Yatak için kullananlar daha yorum yazmamış. Kullanıyorsan sen de tecrübelerini bizimle paylaşabilir veya Yatsan Caramel Yatak için kullananlara soru sorabilirsin.
0 Yorum

Son Kullanıcı Yorumları

 • Yatsan Therapist Yatak yorumları
  Türkiyede ki evimde kullanmak amaçlı almıştım ..birçok yatak denemelerinden sonra bu yatak benim için en uygunu idi Türkiyede Yaklaşık 5 ay kullandım bel ağrılarimdan eser kalmamıştı Almanyaya döndükten sonra bunu 1 hafta içinde daha iyi anladım. Tekrar ağrılarım yoğunlaştı 1 haftadir bir yetkiliye ulaşıp burda da...
  isimsiz
 • Yatsan Millwood Yatak yorumları
  Çok sert. Yerde mi yatıyorum yatakta mi . Modeli değiştireceğim.
  isimsiz
 • Yatsan Clover Yatak yorumları
  evet ilk başta acaip bir koku oluyor latekslerde zamanla azalıyor ama geçiyor mu tamamen göreceğiz.
  user676
 • Yatsan Clover Yatak yorumları
  yatakta çok değişik bir koku var cidden ve üzerinde ilk gece yatılamayacak kadar yoğun bir koku. Umarım geçer. Bu koku lateksin kendisinden mi yoksa paketlenirken içine sıkılan koruma kimyasalından mı geliyor tam çözemedim
  isimsiz
 • Yatsan Clover Yatak yorumları
  Yeni aldığım yatak. İlk hissiyatım doğru tercih yaptığım yönünde. Sadece yoğun bir koku var onun da 1 hafta içerisinde gideceğini düşünüyorum.
  isimsiz