Xtra Jel Yorumları

Kullanıyorum Beğen

Xtra Jel Kullananlar

Bu sayfa Xtra Jel kullananlar tarafından girilen Xtra Jel yorum, Xtra Jel incelemesi, Xtra Jel kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Xtra Jel nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Xtra Jel kullanan var mı? alınır mı? Xtra Jel tavsiye eder misiniz? Xtra Jel şikayetleri ve Xtra Jel soruları içerir.
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
 • x-tra gel’in içeriği

  guarana; dünya üzerinde kafein yönünden en zengin bitkidir. lipolitik etkisiyle kafein, bulunduğu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımının hızlandırılmasına yardımcıdır.

  macrocystis pyrifera; deniz yosunundan elde edilen dünyada en hızlı büyüyen bitkilerden biridir. cildin esnekliğini artırır, sıkılaşmasını sağlar.

  hydrolyzed wheat protein(hidrolize buğday proteini): amino asitler bakımından zengin olan bu proteinler cilt dokusunu besler ve cildin esneklik ve sıkılığını artırır.

  papirus 2010-12-29 tarihinde yorumladı.
 • bölgesel zayıflama yoktuur, sen az kalorili beslenicen, fazlalık neredeyse onlar yavaşça gidicek. spor yapmadan diyet yapmadan kilo verilmez. verildi gözükenlerin çoğu vücudun su ihtiyacı , sonra böbrekleri karaciğeri bozarsınız aman dikkat edin.
  godofwar 2011-01-01 tarihinde yorumladı.

Xtra Jel için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle