Xeljanz Yorumları

5 puan, 45 Yorum
Xeljanz yorumları
Kullanıyorum 5 Beğen 2

Xeljanz Hakkında / Xeljanz Nedir ? / Xeljanz Özellikleri

Etkin madde olarak “JAK inhibitörü” olan tofasitinibi içerir. Bağışıklık sisteminin romatoid artrit (RA) gelişiminde rol oynayan kısımlarının işlev görmesini engelleyen bir ilaçtır. XELJANZ, daha önce almış olduğu tedaviden fayda görmeyen orta ila şiddetli aktif romatoid artriti olan erişkin hastaların tedavisi için kullanılır. XELJANZ, aşırı inflamasyonu (iltihabı) bloke ederek, eklemlerinizdeki ağrı ve şişlik gibi belirtilerin azaltılmasını ve günlük işlerinizi daha kolay yapmanızı sağlayabilir. XELJANZ’ın ayrıca, romatoid artritin eklemlerinizdeki kıkırdak ve kemikte neden olan hasarı yavaşlatıp normal günlük aktivitelerinizi gerçekleştirme becerilerini de arttırdığı gösterilmiştir.

Xeljanz Yorumları

Bu sayfa Xeljanz yorum, Xeljanz hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Xeljanz nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Xeljanz kullanan var mı? alınır mı? Xeljanz tavsiye eder misiniz? Xeljanz şikayetlerini ve Xeljanz sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 45 Yorum | 23 Soru
Sayfa :
 
 • Arkadaslar forumda sayfalar acilmiyor 1.sayfada takilip kaldim,sizde de ayni sorun var mi?
  tarihinde yorumladı.
 • düzeldi heralde
  üye1918 2019-02-17 tarihinde cevapladı
 • Aynen duzelmis
  tarihinde yorumladı.
 • Bir Wahtsapp grubu kursak ya da donanımhaber gibi bir forumda başlık açsak daha iyi iletişim kurarız.
  2019-02-18 tarihinde sordu. 1 cevap alındı.
 • Whatsapp iyi fikir bence
  2019-02-18 tarihinde cevapladı.
 • arkadaşlar uzun yıllar ilacı kullanıp bırakan ve saçı yine dükülen varmı acaba goren cevaplarsa çok sevinirim
  tarihinde yorumladı.
 • Xeljanz Kullananlar ve Kullanacaklar İçin Whatsapp Grubu Kurduk;
  Link
  2019-02-27 tarihinde sordu.
 • Merhabalar arkadaşlar. Ben de yeni tedaviye baslayacagim inşallah ısparta sdü araştırma Hastahanesin de. Şuan haber bekliyorum tedaviyi ilk defa deneyeçekler veya denemeyecekler . Denememeye karar verirlerse ben de istanbula gelip orada baslamayı dusunuyorum . Arkadaşlar whatsapp gurubu diye dile getirmişler yukarda. Sorunlarımiz hakkında daha çabuk bilgi sahibi olabiliriz. Üye2016 arkadasimizin paylastigu linkten whatsapp gurubuna katilabilirsiniz Merhabalar arkadaşlar. Ben de yeni tedaviye baslayacagim inşallah ısparta sdü araştırma Hastahanesin de. Şuan haber bekliyorum tedaviyi ilk defa deneyeçekler veya denemeyecekler . Denememeye karar verirlerse ben de istanbula gelip orada baslamayı dusunuyorum . Arkadaşlar whatsapp gurubu diye dile getirmişler yukarda . Sorunlarımiz hakkında daha çabuk bilgi sahibi olabiliriz. Uye2016 arkadaşımızın belirttiği linkten guruba katilabilirsiniz. Tel numaram 5052951247
  tarihinde yorumladı.
 • katıldım bende gruba daha çok kişinin katılmasını temenni ederim
  tarihinde yorumladı.
 • Ben de katıldım. Şu an 11 kişiyiz.
  2019-03-07 tarihinde sordu. 1 cevap alındı.
 • Yeni gelenler ürünü kullandıklarına eklerse, sayfanın altındaki kullananlar listesinde gözükür, daha kolay iletişim kurabilirsiniz.
  2019-03-07 tarihinde cevapladı.