VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Yorumları

1 Yorum
VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü yorumları
Kullanıyorum Beğen

VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü için sen kaç puan verirsin? neden?

VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü için soru sor, kullananlar cevaplasın.

VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kullananlar

Bu sayfa VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü kullananlar tarafından girilen VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü yorum, incelemesi, tavsiyeleri VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü nedir? nasıldır? özellikleri nedir? VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü şikayetlerini ve sorularını içerir.

VRBOX 2.0 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kullanıcı Yorumları

  • Bir heves şu sanal gerçeklik olayına gireyim dedim. çok basit birşey olmasına rağmen gözleri şaşı yaparak telefonunuzdaki o görüntüyü teke indiremiyorsunuz. Merceklere ihtiyaç var. hadi kartondan olana o kadar para vereceğime elde tutmaya gerek kalmayan kafaya sabitlenenden alayim dedim. her yerde bu ürün karşıma çıkınca verdim gittigidiyordan 2.0 olan versiyonunun siparişini. Ürün fena değil kutusu kullanma kitapçığı falan filan bile var. Ben daha dandik birşey bekliyordum. yalnız genel olarak bu tarz gözlüklerin alengilli olmaları büyük dezavantaj. kulaklığı takma işi teli sabitleme işi bir hayli zor. sabitledin diyelim. telde bir ekran değiştirecek haydaa tekrar çıkar tak baya yoruyor. bluetooth remote controller sanırım şart gibi. Bir sonraki aşamada sanırım direk tele tutturulan mercek aparatlarından alacağım.
    Deneyimlerime gelince bence ekranın çözünürlüğü çok önemli ben general mobile 4g ile denedim. full hd çözünürlük olmadığından pikselleri sayarken biraz gerçeklikten kopabiliyorsunuz. Ayrıca ekranın büyüklüğü de burada önemli bir etken. sanırım iphone 6s plus iyi bir hissiyat veriyordur. ayrıca üzerindeki koruyucu jelatinin lekesi bile rahatsız edebiliyor. mercek ekran çok temiz olmalı. fakat yine de yeni bir dünyaya hoşgeldik diyebilirim. bazı sitelerde menuleri bile vr yapmışlar ki bunun bir adım ötesi hepimiz 360 ekranlarda kod yazabileceğiz. sağa bakınca netbeans sola bakınca chrome gözükecek. 3 ekran kullanma dönemi de sona erecek. Fakat yine de biraz daha zamanı var gibi.
    sismolog | 05-05-2016