Volvo xc90 2. Nesil

Volvo xc90 2. Nesil yorum, Volvo xc90 2. Nesil kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen 4

Volvo xc90 2. Nesil Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Volvo xc90 2. Nesil yorum, Volvo xc90 2. Nesil hakkındaki yorumları incelemeleri, Volvo xc90 2. Nesil kullananların fikirlerini Volvo xc90 2. Nesil nedir? nasıldır? Volvo xc90 2. Nesil kullanan var mı? alınır mı? Volvo xc90 2. Nesil tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
6 Yorum
 • bu araci kullanan var mi?
 • Bu fiyata bu büyüklükte ve kalitede galakside başka araç yok. Örneğin bu fiyata hangi lüks suvda 3.sıra koltuklarıda yetişkinler bile normal bir şekilde seyehat edebiliyor.

  Ya da hani suvda bower wilkinsin 14 hoparlöründeki konser etkisi var?

  Ya da hangisi tüm bakışları üzerine çekebiliyor. Corolla kadar x5 dolu piyasada xc90'dan tam bir cazibe fışkırıyor.

  Ya da hangisi bu kadar konforlu? Konfora ayrıca değinmek istiyorum. X5 de kllanmış biri olarak XC90 cesaret gösterip kimsenin yapamadığını yapmış ve çok da iyi yapmış. Şasi ve amortisör ayarlarını viraj avlamak yerine konfora odaklamış. Bu bir jip viraj güvenliğini tehdit etmediği ölçüde yumuşak olması kadar anormal bir şey olmamalı. Viraj isteyen suv bakmasın. Suv isteyen de virajlara saldırmasın her ne kadar adaptif şasi ayarları süspansyon sertlik ayarları olsa da ne bmw gerçekten konforlu olabiliyor ne de mercedes dinamik. VOlvo iyi tercih yapmış bıraksın diğerleri virajı 5 km hızlı dönsün o yolları ütüleyerek geçmek için tasarlanmış...Bu arada adaptif süsp opsiyonel ve araç taban yüksekliğini 227 -238 ve 268 mm arası 3 ayarda ayarlayabiliyorsunuz. Yİne bu donanıma özel bagajı yüklerken bagaj iç yanındaki bir düğmeyle aracı alçaltıp rahatça yükleme yapabiliyorsunuz.

  Aracın teknik verilerine girmeyeceğim onlar zaten teknik kataloglarda var.
  Sadece 2litre dizelin (
  volume40 28-04-2016
 • gece sürüşü zevkli baya
 • T8 Plug in Hybrid...
  superspor otomobil performansında, mb s klass gibi sessiz, 2.2 tonluk bu mühendislik harikasının 11.000 kilometrelik yakıt ortalaması 7.5 litre.
 • 2.nesil ne zaman çıktı kaç sene bu kasa kalacak?