Volvo S90 Yorumları

5 puan, 5 Yorum
Volvo S90 yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Volvo S90 Yorumları

Bu sayfa Volvo S90 yorum, Volvo S90 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Volvo S90 nedir? nasıldır? Volvo S90 kullanan var mı? alınır mı? Volvo S90 tavsiye eder misiniz? Volvo S90 şikayetlerini ve Volvo S90 sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
 • güvenilirlik ve prestiji bir arada sunan mükemmel bir araç. içerisindeyken dış dünyadan tamamen kopuyorsunuz.
  tarafından tarihinde
 • Vites topuzu bile ünlü bir cam firması tarafından yapılan elmas gibi bir şey. özgün bir araç.
  tarafından tarihinde
 • isimsiz tarafından on 2017-03-27 tarihinde
 • Teknoloji ve güvenlikte benchmark araç. Fiyatı A6 ve 5 serisinden aşağıda değil. Zaten bu donanım ve teknoloji bunu hakediyor. Hatta A6 yanında çok demode kalıyor. Üstelik 2 litre dizeli 235hp 480nm ile başka motora ihtiyaç bırakmıyor. 8000TL'ye +5hp ve +20nm ye farklı bir yaızlımla alabiliyorsunuz.
  tarafından tarihinde
 • Teknoloji,tarz,tasarım müthiş ama tüm bunlara rağmen A6’dan inip s90a binince yolda akışı, tokluk hissi amortisör sessizliği ve sağlamlık hissi zayıf hissettiriyor.
  tarafından tarihinde
 • 5 / 5
  Eski aracım VW CC idi. Dizel 2.0 Litrelik bir araç arayışına girdim. Aldığı parayı sonun kadar hak eden ve Mercedes E serisi, BMW 5 Serisi, Audi 6 Serisi gibi araçlardan aşağı kalmayan ancak fiyat olarak daha makul ve özelleştirmek isterseniz çok cazip seçenekleri olan bir araç. Gaza bastığınızda zorlanmayan, dizel olduğu halde ses çıkarmayan yapısal anlamda uyumlu ve dengeli bir araç. Uzun yolda ekonomik, şehir içi ise 9,2 lt civarında.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

Volvo S90 Beğenenler : sefil