Volkswagen Polo MK6

(1)
Volkswagen Polo MK6 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Volkswagen Polo MK6 Yorumları

Bu sayfa Volkswagen Polo MK6 yorum, Volkswagen Polo MK6 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Volkswagen Polo MK6 nedir? nasıldır? Volkswagen Polo MK6 kullanan var mı? yeni polo,2017 polo,2018 polo,yeni volkswagen polo,mqb a0,yeni kasa polo,yeni polo fiyat alınır mı? Volkswagen Polo MK6 tavsiye eder misiniz? Volkswagen Polo MK6 şikayetlerini ve Volkswagen Polo MK6 sorularına cevaplar içerir.
3 Yorum
 • MQB A0 platformuyla sınıfında zirveye oynayacak araç. Tasarıma baktığımızda yenisinde açıkcası çok bir çekicilik gözükmüyor umarım gözümüz alışmadığındandır yoksa bu tasarımla işi kolay olmayacaktır. Yeni İbiza erken davranıp bu platforma sahip yeni modern İbiza ile piyasaya erken girerek Avrupa pazarında liderliğe oturmuştu.
  Bkz: Link
  Küçük sınıf arenasına çıkma vakti şimdi yeni Polo'da.
  tarafından tarihinde
 • 1.0 tsi 94hp lik aşırı beslemeli motor Türkiye'de en çok satan model olacak gözüküyor. Çünkü dizeli aratmayan tüketime sahip olacak bir motor. Manuel vites fabrika verisi 5.6litre . Üzerine 2 litre eklersek bile 7.6 litre olur ki bu araçta olabilecek max değer budur. Şehirler arası tüketim de rahatlıkla 5 litre civarlarında olacaktır.
  5 ileri ya da 7ileriDSG ile satılacak. DSG uzun yolda daha düşük son vites oranıyla avantaj sağlasa da şehir içi ufak bir farkla fazla yakacaktır diye düşünüyorum.
  tarafından tarihinde
 • 3 / 5
  Yeni polonun fiyatı fazla pahalı geldi bana. Ayrıca eskisi daha göze hitap eden bir tasarıma sahipti.Yenisi aksine çirkin gözüküyor. Sevimli mi olayım klas mı durayım derken arada kalmış.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları