Volkswagen Polo MK6

Volkswagen Polo MK6 yorumları

Volkswagen Polo MK6 yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan
 • elise111s 27-07-2017
  MQB A0 platformuyla sınıfında zirveye oynayacak araç. Tasarıma baktığımızda yenisinde açıkcası çok bir çekicilik gözükmüyor umarım gözümüz alışmadığındandır yoksa bu tasarımla işi kolay olmayacaktır. Yeni İbiza erken davranıp bu platforma sahip yeni modern İbiza ile piyasaya erken girerek Avrupa pazarında liderliğe oturmuştu.
  Bkz: Link
  Küçük sınıf arenasına çıkma vakti şimdi yeni Polo'da.
 • incognito 22-08-2017
  1.0 tsi 94hp lik aşırı beslemeli motor Türkiye'de en çok satan model olacak gözüküyor. Çünkü dizeli aratmayan tüketime sahip olacak bir motor. Manuel vites fabrika verisi 5.6litre . Üzerine 2 litre eklersek bile 7.6 litre olur ki bu araçta olabilecek max değer budur. Şehirler arası tüketim de rahatlıkla 5 litre civarlarında olacaktır.
  5 ileri ya da 7ileriDSG ile satılacak. DSG uzun yolda daha düşük son vites oranıyla avantaj sağlasa da şehir içi ufak bir farkla fazla yakacaktır diye düşünüyorum.
 • incognito 05-01-2018
  Yeni polonun fiyatı fazla pahalı geldi bana. Ayrıca eskisi daha göze hitap eden bir tasarıma sahipti.Yenisi aksine çirkin gözüküyor. Sevimli mi olayım klas mı durayım derken arada kalmış.

Volkswagen Polo MK6 yorumla

Resim yükle

Soru & Cevap

Volkswagen Polo MK6 için soru sorulmamış.
Resim yükle

Volkswagen Polo MK6 ilanları

Volkswagen Polo MK6 için satılık ilanı girilmemiş

Satılık Volkswagen Polo MK6 ilanı ver

TL
Resim yükle
Bu sayfa Volkswagen Polo MK6 kullananlar tarafından oluşturulan Volkswagen Polo MK6 yorum, ikinci el ve sıfır fiyat, incelemeleri içerir. Volkswagen Polo MK6 yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Volkswagen Polo MK6 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Volkswagen Polo MK6 kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Volkswagen Polo MK6 şikayetlerini ve sorularını içerir.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla