Volkswagen Passat B8

Volkswagen Passat B8 yorum, Volkswagen Passat B8 kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen

Volkswagen Passat B8 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Volkswagen Passat B8 yorum, Volkswagen Passat B8 hakkındaki yorumları incelemeleri, Volkswagen Passat B8 kullananların fikirlerini Volkswagen Passat B8 nedir? nasıldır? Volkswagen Passat B8 kullanan var mı? alınır mı? Volkswagen Passat B8 tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
7 Yorum
  • Yeni kasanın görüntüsü gayet başarılı olmasına rağmen eski bir Audi A4 kullanıcısı olarak çok beğendiğimi söyleyemem Öncelikle otomatik vitesteki hassasiyet Audi A4 ile kıyaslanamaz düşük hızlarda ki trafikte çok fazla iğnelenme yapıyor gereksiz yere Ayrıca araçtan durmadığı halde start stop devreye giriyor ve araç durduğunda direksiyonu kilitliyor Bu da tehlike yaratıyor aracın radyosu sürekli cızırtı halinde ve bluetooth özelliği genelde karşı tarafın sesini duyması ile sonuçlanıyor Bunun haricinde aracın yol tutuşu ve konforunu beğendim yinede tekrarlamakta fayda var bir Audi A4 değil
  • ilave olarak ses izolasyonunun da kötü olduğunu söyleyebilirim. A sınıfı araca yakışmicak bir gürültü var içeride
    ironfist 17-08-2016
  • Kesinlikle hatalı bir ürün dur kalk sistemi kesinlikle çalışmıyor yavaşlama da bile devreye giriyor Ayrıca direksiyon kitlendi için tehlike arz ediyor Hiç tavsiye etmiyorum yan aynalarda A4 ile kıyaslarsak kesinlikle başarısız çok fazla ölü nokta var ses sistemi ise berbat A sınıfın bir aracı yakışmayacak kadar cızırtılı ve tiz bir ses geliyor
  • yeni 2016 kasalar karizma duruyor ama azcık araştıran tüketici Skoda Superb'e rahatça kayabilir. Hem daha iyi hem daha ucuz.
  • O kadar da kötü değil izolasyonunu ben tam tersine iyi buldum. Sizdeki sıkıntılı bi model sanırım... Uzun yolda 160la sabit çooook rahat ve huzurlu gidilebiliyor bu araçla. Bendeki yeni Passat tabi ki bu arada. Passat 1.4 150hp.
  • Skoda Superble kıyaslanıyor ama bir passat Türkiye gerçeği var. tamam arkası 2 cm daha geniş Superbin ama bunun imajı var ikinci elde çabuk ve yüksek değerde satabilme durumu var 2.el passat var deyince herkes merak eder sorar kaç model vs... 2.el superb desen herkes şüpheyle yaklaşır. Üstelik bi eksiği gediği yok testlerde okduğum kadarıyla gayet de şık başarılı konforlu bi araç. Bildiğimiz Passat yani.
  • valla jettayla passat arasinda bile cok fazla fark goremiyorum.motor sesi ayni konfor asagi yukari ayni acikcasi ust segment oldugu cok hissettirmiyor
  • Hatırlayanlar olacaktır: Eski b5 kasalarda w8 passat vardı 275hp 4000cc. 0-100 ağırlık ve otomatik şanzımandan 7 saniye civarıydı. Şimdi 2litre dizel 240hplik bir passat var ve 6 saniyede 100 yapıp w8 passattan yaklaşık 3 kat daha ekonomik tüketime sahip. Büyük gelişim.