Volkswagen Jetta Mk7 Yorumları

Volkswagen Jetta Mk7 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Volkswagen Jetta Mk7 Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Volkswagen Jetta Mk7 yorum, Volkswagen Jetta Mk7 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Volkswagen Jetta Mk7 nedir? nasıldır? Volkswagen Jetta Mk7 kullanan var mı? 2018 jetta,2018 volkswagen jetta,yeni kasa jetta,2018 kasa jetta alınır mı? Volkswagen Jetta Mk7 tavsiye eder misiniz? Volkswagen Jetta Mk7 şikayetlerini ve Volkswagen Jetta Mk7 sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
 • Yeni kasa jetta mk7 2018'de satışa başlayacak.
  Far ve tampon tasarımlarından daha dinamik ve enerjik tasarımlı bir Jetta geleceği anlaşılıyor. Aynı şekilde c sütunundaki şekil de coupe tarzına yakın bir form oluşturmuş.
  Bu arada Meksika'daki fabrikada çekilmiş kaçak fotoğraflardan yola çıkılarak yapılan bilgisayarlı çizimler dışında henüz net fotoğraflar yok.Buradaki fotoğraf da aynı şekilde bilgisayar tasarımı. Ama buna yakın bir tasarım gelecektir ve gayet şık gözüküyor.
  Motorlarda ise bir sürpriz beklemiyoruz. 1.6tdi 1.4 tsi dsg vs... klasik Volkswagen ürün gamındaki kombinasyonlar kullanılacak.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

 • Volkswagen Golf R yorumları
  500hp yapabilirsin tamam da keyif faktörü az... Bir megane RS ya da 308 gti'daki saflığı yalınlığı bulamayacağınız bir araç. Yabancı bir test editörü 911 için şöyle yazmıştı geçenlerde."Can sıkıcı derecede mükemmel" Belki de Turbo boşluklu bir araç ya da patinaja meyilli bir önden çeker veya arkasını bırakmaya...
  elise111s
 • Volkswagen Golf 6 Gti yorumları
  Link
  isimsiz
 • Volkswagen Golf R yorumları
  Hafta içi işe rahatça gider gelirsin, haftasonu Ailece tatile de gidersin. Pistte Evolarla da kapışırsın.
  isimsiz
 • Renault Megane 3 yorumları
  Motor hasar riski yazdığında ne yapmalıyım
  isimsiz
 • volkswagen golf 7 yorumları
  1.4 tsi ve highline ise arabaya bındiğinizi anlıyorsunuz..Golf 7 3 aydır bınıyorum cok memnunum çukurlarda hıç sallamıyor rahatsız etmıyor malzeme kalitesi yakıtı hızlanması mukemmel aracın..
  isimsiz
 • Volkswagen Jetta Mk6 yorumları
  2010 sonrası makyajlı modellerde daha detaylı ve özenli bir yalıtım vardır.
  elise111s
 • Volkswagen Jetta Mk5 yorumları
  Malzeme kalitesi olarak yenisinden geri kalmaz hatta baya baya iyidir. Yenisine göre en büyük eksisi ve heybetli duruş sanırım başka da ele avuca gelir kötü bir özelliği yok.
  elise111s
 • Volkswagen Golf 5 yorumları
  BRC artık fsi larda sorunsuzca lpg takabiliyor. Sistem arızası falan kalmadı. sorunsuzca 100000 deviren bir çok kullanıcı var. Uzun yolda %40 civarı şehir içi %35 civarı ekonomi sağlıyor.
  isimsiz
 • Renault Megane 3 yorumları
  Megane 3 , sıfır araç alamayacak durumdaki küçük ailelere uygun bir seçenek. Yakıt tüketimi kullanıma bağlı değişkenlik gösterebilir ama 5 lt civarı olur. Ara hızlanması mükemmel. 170 km/s e kadar güvenli. En önemli konu ise muadillerine göre bakım masrafı ucuz ve makul bir piyasası var
  isimsiz
 • Volkswagen Jetta Mk6 yorumları
  Jetta için Çin malı diyenler olmuş, düzeltelim efendim. Jetta markanın Meksika fabrikasında üretilip ülkemize getirilir. Golf 6 ile, biraz da Golf 7 nin sedanı gibi tasarlanmış olsa da markanın kalite standartlarını yansıtmaz. Fena araba da değildir, yanlış anlaşılmasın. Dandik Corolla gibi arabalar Jetta'nın yanından...
  isimsiz
 • Volkswagen Golf 6 yorumları
  Golf 7 varken alınacak araç değil. Eski platformu kullanıyor bu yüzden 7 gibi hafif ve kıvrak değil ayrıca iç malzeme kalitesi de Golf'e yakışmıyor.
  isimsiz
 • Volkswagen Jetta Mk6 yorumları