Volkswagen Jetta Mk7 Yorumları

Volkswagen Jetta Mk7 yorumları
Kullanıyorum Beğen

Volkswagen Jetta Mk7 Kullananlar

Bu sayfa Volkswagen Jetta Mk7 kullananlar tarafından girilen Volkswagen Jetta Mk7 yorum, Volkswagen Jetta Mk7 incelemesi, Volkswagen Jetta Mk7 kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Volkswagen Jetta Mk7 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Volkswagen Jetta Mk7 kullanan var mı? 2018 jetta,2018 volkswagen jetta,yeni kasa jetta,2018 kasa jetta alınır mı? Volkswagen Jetta Mk7 tavsiye eder misiniz? Volkswagen Jetta Mk7 şikayetleri ve Volkswagen Jetta Mk7 soruları içerir.

Volkswagen Jetta Mk7 için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 1 Yorum | 0 Soru
  • Yeni kasa jetta mk7 2018'de satışa başlayacak.
    Far ve tampon tasarımlarından daha dinamik ve enerjik tasarımlı bir Jetta geleceği anlaşılıyor. Aynı şekilde c sütunundaki şekil de coupe tarzına yakın bir form oluşturmuş.
    Bu arada Meksika'daki fabrikada çekilmiş kaçak fotoğraflardan yola çıkılarak yapılan bilgisayarlı çizimler dışında henüz net fotoğraflar yok.Buradaki fotoğraf da aynı şekilde bilgisayar tasarımı. Ama buna yakın bir tasarım gelecektir ve gayet şık gözüküyor.
    Motorlarda ise bir sürpriz beklemiyoruz. 1.6tdi 1.4 tsi dsg vs... klasik Volkswagen ürün gamındaki kombinasyonlar kullanılacak.
    elise111s 2017-08-18 tarihinde yorumladı.