Volkswagen Jetta Mk6 Yorumları

Volkswagen Jetta Mk6 yorumları
Kullanıyorum 4 Beğen 6

Volkswagen Jetta Mk6 Yorumları

Bu sayfa Volkswagen Jetta Mk6 yorum, Volkswagen Jetta Mk6 hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Volkswagen Jetta Mk6 nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Volkswagen Jetta Mk6 kullanan var mı? Volkswagen Jetta 1.2 tsi,Volkswagen Jetta 1.6 tdi,Volkswagen Jetta dsg alınır mı? Volkswagen Jetta Mk6 tavsiye eder misiniz? Volkswagen Jetta Mk6 şikayetlerini ve Volkswagen Jetta Mk6 sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 8 Yorum | 0 Soru
 • 2011 için alınabilecek nadir arabalardan. bu sene doğru düzgün araba çıkmıyor piyasaya. hep makyajlı eski model araçlar. bu jetta iş görür ama
  tarihinde yorumladı.
 • iç mekan kalitesi sınıfının üzerindemi!? yapmayın beyler, alman değil sanki çin malı.. o kullanılan plastikler döşemeler berbat.. özelliklede bu araba için istenen fiyatı göz önünde bulundurursak sınıfının en iyisi olmak bi yana sınıfı geçemez yeni jetta malesef..
  tarihinde yorumladı.
 • wolswagen arabalarin tum parcasini cinde uretiyor.dogus oto cin mali kalitesiz demek degildir gibi bir aciklama yapiyorlar,ama cin mali demek herzaman bir eksik demektir.
  cinliler mutlaka bir seyi eksik yaparlar.buda kaliteyi standartlarin altinda yapiyor.bu da beklentilerinize olumlu cevap vermiyor.tavsiyem parcalari cin mali olan arabalardan uzak durmanizdir.
  tarihinde yorumladı.
 • Su an sifir 200bine 5 serisi de alsan ici plastik doludur. Hadi 5 serisi belki de bir jetta da plastik olmasi ya da cin mali olmasi cok yadirganacak bi durum degil. Onemli olan plastigin kalitesi ki vw ozellikle iscilik ve malzeme kaltesinde her zaman sinifinin ustundedir. Bu arada vw yi hic sevmem orasi ayri.
  tarihinde yorumladı.
 • DizEl dsg Bassam da basmasam da 6.5litreyi gecmiyor
  tarihinde yorumladı.
 • tarihinde yorumladı.
 • Jetta için Çin malı diyenler olmuş, düzeltelim efendim. Jetta markanın Meksika fabrikasında üretilip ülkemize getirilir. Golf 6 ile, biraz da Golf 7 nin sedanı gibi tasarlanmış olsa da markanın kalite standartlarını yansıtmaz. Fena araba da değildir, yanlış anlaşılmasın. Dandik Corolla gibi arabalar Jetta'nın yanından geçemez. 1.2 TSI ve 1.4 TSI motorların yanında 1.6 TDI motor seçeneği de başarılıdır. Kapı içlerindeki sert plastik malzeme dışında iyi arabadır
  tarihinde yorumladı.
 • 2010 sonrası makyajlı modellerde daha detaylı ve özenli bir yalıtım vardır.
  tarihinde yorumladı.