Varan Turizm Yorumları

Kullanıyorum Beğen

Varan Turizm Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Varan Turizm yorum, Varan Turizm hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, Varan Turizm nedir? nasıldır? Varan Turizm kullanan var mı? alınır mı? Varan Turizm tavsiye eder misiniz? Varan Turizm şikayetlerini ve Varan Turizm sorularına cevaplar içerir.
2 Yorum
 • sahibi değiştiğinden beri kalitesi oldukça düştü. servis araçları minibüs mantığı ile çalışıyor. dilenci vapuru gibi yol boyunca otogarlara girmesi de size ''ben neden bunun yarısı kadar para verip başka bir firma ile seyahat etmiyorum ki?'' dedirtiyor. kısacası ulusoy'u tavsiye ederim. ya da daha daha da hesaplı olan pamukkaleyi.
  tarafından tarihinde
 • antalya otogarındaki varan görevlilerine büronun telefon numarasını yada müşteri hizmetleri numarasını kağıda yada bir yerlere bakmadan bilebileceklermi
  deneyimle sabittir.öncedenmiş varan kalitesi !!!
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları

 • setur yorumları
  sayın melih oytun balcı allah razı olsun ondan her setur müştari hizmetlerini aradığım zaman melih bey daima yardımcı oluyor ona ve setura cok teşekkür ediyorum
  isimsiz
 • setur yorumları
  caddede gorkemli acilis yapan firma. bookingin onunu kapayinca yerel firmalarinin onu acilacak tabi. umarim bu firsati kaliteli kullanirlar.
  isimsiz