Turkcell Yorumları

Kullanıyorum Beğen

Turkcell Kullananlar

Bu sayfa turkcell kullananlar tarafından girilen turkcell yorum, turkcell incelemesi, turkcell kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, turkcell nedir? nasıldır? özellikleri nedir? turkcell kullanan var mı? alınır mı? turkcell tavsiye eder misiniz? turkcell şikayetleri ve turkcell soruları içerir.
Toplam : 5 Yorum | 0 Soru
 • samsung galaxy tablet

  bir telefondan beklediğiniz herşey,
  geniş ekranda, en yetenekli işletim sistemi ile, mobil internet deneyimi,
  sevdiklerinizi hem görüp hem konuşabilmeniz için görüntülü görüşme özelliği,
  hayatınızı kolaylaştıran zengin uygulamalar
  üstelik avantajlı turkcell teklifleri ve taksit seçenekleri ile.
  Gc 2011-03-31 tarihinde yorumladı.
 • ihtiyacınızı karşılayabilecek android işletim sistemine sahip çok yönlü tablet pc
  Gc 2011-04-01 tarihinde yorumladı.
 • bi de bodrum katlarında hatlar çekse tam super olacak:)acaba baz ıstasyonu hızmetı var mı surda cekmıyor desek gelıp halledeler mı?
  leproucan 2011-12-23 tarihinde yorumladı.
 • yurt dısından getirtiğim telefonumun imei kayıtı için önce optimumda ki time gittik orda ilgili eleman yokmuş kozyatagı kozyye yonlendırdıler madem yok niye acıyorsunuz oraya dukkan kardeşim neyse cıktık ordan kozyye gittik orda tim bile yok dandikten bi bufe gibi birşey koymuslar turkcell bayisi diye tırt birşey neyse ben iyice sinirlendim ordan ıcerenkoy carrefourdakı time gittim saat 21.20 içeri girdim 2 kısı falan var musterı orda imei kayıtla ılgılenen kısı 21.30 da sistem kapanıyor uzgunuz yapamayız dedi,bır baska musterıde benım gibi kayıt yaptırcaktı o da cok sınırlendı,4 tane tim dolaştıgımı soylememe ragmen ılgılenmedi ordaki eleman kendi keyfındeydi çalışmak zor geldi,2 dukkan yanda vodafona gittim pıt diye işimi çözdüler sağolsun vodafone,kapattım turkcell hattımı vodafone hattımı artık kullanıyorum..
  jerrythemouse 2012-01-24 tarihinde yorumladı.
 • ne kadar pahalı da olsa vazgeçilemiyor
  zamazing 2012-04-07 tarihinde yorumladı.

Turkcell için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle