Tureng.com

Tureng.com yorum, Tureng.com yorumları
Kullanıyorum Beğen

Tureng.com Yorumları

Bu sayfa Tureng.com yorum, Tureng.com hakkındaki yorumları incelemeleri, Tureng.com kullananlar, değerlendirmeleri Tureng.com nedir? nasıldır? Tureng.com kullanan var mı? alınır mı? Tureng.com tavsiye eder misiniz? Tureng.com şikayetlerini ve Tureng.com sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
 • Telaffuz engellisi biri olarak yardım aldığım ve memnun kaldığım bir site. Her türlü İngilizce yapıyı ve kelimeyi buluyorum. Çok memnunum.
  legendary 20-01-2015 12:44:09
 • Ben kurumsal çevirilerde kullanıyorum. Zargan la karşılaştırıldığında çok daha yararlı bence Tek kelime yazıyorsunuz her branş ve sektörde anlam veriyor. Nasıl telaffuz edildiğini de duyuyorsunuz. Tek olumsuz tarafı site son zamanlarda çok fazla reklam almaya başladı sağ köşede. ;Eskiden daha sadeydi pek göz yormuyordu ama şimdi çok fazla reklam gözüktüğü için, çeviri yaparken çok fazla yoruluyorum. Reklam dikkatimi dağıtıyor. Yine de güzel uygulama.
  Kirpi 29-01-2015 08:24:57
 • british ve american ask farklarini en kola anladigim site
  soyasosu 29-01-2015 10:06:04
 • çok başarılı bir altyapısı olan site. tek kullandığım sözlük diyebilirim. eğer üye girişi yaparsanız önceki aramalarınızı da görebilirsiniz. Dolayısıyla baktığınız kelimeleri cidden ezberlemişmisiniz görebilirsiniz. Nacizane önerim pc ve mac için olan uygulamaların içindeki arama geçmişini de benim hesabımla eşleştirmesi. Sırf bu yüzden mac i kullanmıyorum çünkü programı sildiğimde tüm history gidecek.
  ironfist 15-11-2015 12:13:25