Toyota Avensis 1.Nesil

Toyota Avensis 1.Nesil yorum, Toyota Avensis 1.Nesil kullanıcı yorumları
Kullanıyorum 2 Beğen 4

Toyota Avensis 1.Nesil Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa Toyota Avensis 1.Nesil yorum, Toyota Avensis 1.Nesil hakkındaki yorumları incelemeleri, Toyota Avensis 1.Nesil kullananların fikirlerini Toyota Avensis 1.Nesil nedir? nasıldır? Toyota Avensis 1.Nesil kullanan var mı? alınır mı? Toyota Avensis 1.Nesil tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • Efsane arabamız. Yıllar aslında hala kalitesini değerini sağlamlığını pek değiştiremedi. İçi çok geniş bagajı geniş. 2.0 litre benzinli motorun 128hp si günümüze göre düşük gibi gelebilir ama dikkat! 0-100:9.2sn !!! şimdi bu değer bu sınıfta yakalamak için ya turbo olacak ya da 160-170bg gerekiyor. 1.viteste 65 km hız yapıyor. 2de 110 tam bir 0-100 kalkış oranı. Ses yalıtımı çok başarılı. Gaz telsiz gaz pedalı sayesinde gaz tepikisi çok keskin 100 le giderken bile gaza dokunur dokunmaz sizi geri ittiriyor. Üstelik tüm bu güzel özelliklerinin yanında sorunsuzluğu bir numara.
  • 99 yılında sıfır alıp 8 senede 250bin yaptığımız araba hiç mi servis dıında arıza çıkarmaz... Evet bu araç bakım dışında , balata , disk, yağ su, baskı vs... hiç bir arıza çıkartmadı. nokta.