Teamgram Yorumları

5 puan, 5 Yorum
teamgram yorumları
Kullanıyorum Beğen

Teamgram Yorumları

Bu sayfa teamgram yorum, teamgram hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, teamgram nedir? nasıldır? teamgram kullanan var mı? alınır mı? teamgram tavsiye eder misiniz? teamgram şikayetlerini ve teamgram sorularına cevaplar içerir.
5 Yorum
 • crm in eglenceli hali
  tarafından tarihinde
 • TeamGram sayesinde satıştaki herkes aynı standartta teklif hazırlayabiliyor. Satışlarımızı çok daha iyi takip edebilmeye başladık. Artık her satışı, müşterilerle görüşmeleri kayıt altında tutuyoruz.
  tarafından tarihinde
 • Sadece müşteri bilgilerini kaydedeceğimiz bir program olarak kullanmaya başladık. Gittikçe yeni özellikler eklendi. Şimdi satış tekliflerini de hazırlıyoruz, siparişleri de teamgram ile takip ediyoruz. kolay olduğu için şirkette herkes kullanmaya başladı. cep telefonuma yeni sipariş alındı diye bildirim gelince çok hoşuma gidiyor.
  tarafından tarihinde
 • Web sitemizi TeamGram ile entegre ettik. WEb sitemize gelip form dolduran müşterilerin bilgileri TeamGram'a aktarılıyor, herkesin kaydı tutulmuş oluyor. Müşterilerimizi ve satışlarımızı burdan takip ediyoruz artık. Çok kolay kullanımlı.
  tarafından tarihinde
 • 5 / 5
  Yapı sektöründe hizmet veren bir firmayız. Satışlarımızı email ve deftere aldığımız notlarla takip ediyorduk. TeamGram satış takip etmek için bize düzenli bir sistem oldu. Artık teklif hazırlayıp yolluyoruz, birbirimize görevler veriyoruz, toplantıya gidip ekiple not paylaşıyoruz. İşimize çok yarıyor. Mobil uygulamalar ile her yerden bağlanıyoruz, çok memnunuz.
  tarafından tarihinde

Son Kullanıcı Yorumları