Teamgram Yorumları

5 puan, 5 Yorum
teamgram yorumları
Kullanıyorum Beğen

Teamgram Kullananlar

Bu sayfa teamgram kullananlar tarafından girilen teamgram yorum, teamgram incelemesi, teamgram kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, teamgram nedir? nasıldır? özellikleri nedir? teamgram kullanan var mı? alınır mı? teamgram tavsiye eder misiniz? teamgram şikayetleri ve teamgram soruları içerir.

Teamgram için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 5 Yorum | 0 Soru
 • crm in eglenceli hali
  ironfist 2016-08-27 tarihinde yorumladı.
 • TeamGram sayesinde satıştaki herkes aynı standartta teklif hazırlayabiliyor. Satışlarımızı çok daha iyi takip edebilmeye başladık. Artık her satışı, müşterilerle görüşmeleri kayıt altında tutuyoruz.
  isimsiz 2016-12-26 tarihinde yorumladı.
 • Sadece müşteri bilgilerini kaydedeceğimiz bir program olarak kullanmaya başladık. Gittikçe yeni özellikler eklendi. Şimdi satış tekliflerini de hazırlıyoruz, siparişleri de teamgram ile takip ediyoruz. kolay olduğu için şirkette herkes kullanmaya başladı. cep telefonuma yeni sipariş alındı diye bildirim gelince çok hoşuma gidiyor.
  isimsiz 2017-04-27 tarihinde yorumladı.
 • Web sitemizi TeamGram ile entegre ettik. WEb sitemize gelip form dolduran müşterilerin bilgileri TeamGram'a aktarılıyor, herkesin kaydı tutulmuş oluyor. Müşterilerimizi ve satışlarımızı burdan takip ediyoruz artık. Çok kolay kullanımlı.
  isimsiz 2017-08-08 tarihinde yorumladı.
 • Yapı sektöründe hizmet veren bir firmayız. Satışlarımızı email ve deftere aldığımız notlarla takip ediyorduk. TeamGram satış takip etmek için bize düzenli bir sistem oldu. Artık teklif hazırlayıp yolluyoruz, birbirimize görevler veriyoruz, toplantıya gidip ekiple not paylaşıyoruz. İşimize çok yarıyor. Mobil uygulamalar ile her yerden bağlanıyoruz, çok memnunuz.
  isimsiz 2018-05-08 tarihinde yorumladı.