Tarivid Yorumları

3 Yorum
Tarivid yorumları

Tarivid için sen kaç puan verirsin? neden?

Tarivid için soru sor, kullananlar cevaplasın.

Tarivid ..... ? şeklinde sorunuz.

Tarivid Kullananlar

Bu sayfa Tarivid kullananlar tarafından girilen Tarivid yorum, incelemesi, tavsiyeleri Tarivid kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Tarivid Yan etkileri nelerdir? Tarivid nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Tarivid kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? Tarivid şikayetlerini ve sorularını içerir.

Tarivid Kullanıcı Yorumları

 • Merhaba.
  Doktorumun talimatıyla yapılan antibiyogram testi sonucunda Tarivid 200 mg kullandım. Kullanmaz olaydım keşke. Teşhis edilen sorunum ortadan kalktı ama, ilacım biteli neredeyse 1 ay olacak, o zamandan beri acayip bir boyun tutulması, boyun ağrısı, boyun bölgesinde tuhaf kas ağrıları yaşıyorum. Gece yattığımda ağrı boynumun sol tarafında ise, sabah bir kalkıyorum ağrı sağa geçmiş. Bir başka gün, sırtımdan bir anda gırtlağımın etrafını turlamaya çıkıyor. Sayesinde gezen tavuk gibi, gezen ağrıya sahip olduğum ilaçtır. Tekrar ilaç verecekler diye, korkudan doktora gidemiyorum ama sanırım daha fazla direnemeyeceğim. Tarivid yüzünden buna benzer sorunlar (kas-tendon vs. ağrıları gibi) yaşayan varsa bilmek isterim. Umarım yolum bir daha bu ilaçla kesişmez:(
  incognito | 21-03-2018
  • Merhabalar banada idrar yolu enfeksiyonu teşhisi konuldu ve doktor bana tarivid 400 mg verdi. Dün akşam yatmadan önce içtim ve tam uyumak üzereyken sol omzumdan dirseğime kadar bi tutulma hissettim ve dakikalar içerisinde bütün vücudumda dolaşmaya başladı ve bunun yanı sırada nefes almakta zorluk çekmeye başladım hemen acile gittim ilaç bu şekilde bi yan etki yapmaz ama biz yinede serum bağlayalım dediler. Serumum bitince vücudumda hafif uyuşukluk dışında bişey kalmamıştı takiiii eve gidip uykuya dalmak üzereyken beynime donkkk diye bişey vurdu ve uyandırdı aynı şikayetlerim bu sefer sağ kolumdan başladı ve bütün vücudumu kastı yüzümdeki mimiklerimi bile kontrol edemiyodum ve daha kötüsüde tekrar hastaneye giderken nefesim kesildi zor kendime getirdiler çığlık kıyamet kopardım hemen oksijen tüpü ve yine serum bağladılar... doktorlar bu ilaç tekrardan bÖyle bi etkiyi göstermez muhtemelen panik atak geçiriyosunuz dediler. Bende o ilacı veren doktora gittim ve 5 doktor daha gezdim bugün bişeyin yok dediler tahlil yaptılar sonuçlar iyi ama ben kötüyüm dökülüyorum kemiklerim sızlıyor ara ara titreme geliyor diyorum psikolojik dediler panik atak dediler takii hastaneden çıkıp telefonumu elime alıp kullanıcı yorumlarını okuyana kadar... doktorlar bu etkileri bilmeden nasıl bu ilacı veriyorlar hayret verici doğrusu.. herkese geçmiş olsun
   incognito | 11-05-2018
 • merhaba,doktorumun tavsiyesi ile buakşam yatmadan hemen önce tarivid aldım.Asırı uykum olmasına rağmen hiç bır şekilde uyuyamadım.El ve ayaklarımda aşırı bir uyuşma ve yanma hissi oluştu.Uykuya dalma sırasında halisülasyonlar görmeye başladım.Bu duruma 3 4 saat sürdükten sonra ilaçtan olabileceğini düşünerek yataktan kalktım .İlacın yan etkilerini okumaya çalıştım ama bilincim bulanıktı hiç biley anlamıyordum.İlaç acayip şekilde zihnimi bulandırdı,aklımı kaybediyorum sandım anlatamadığım garip hisler yaşadım.Korku panik ,kaslarda hareket güçlüğü felç mi geçiriyorum diye bile düşündüm.İlacı birdaha kullanmayı düşünmüyorum.
  incognito | 18-08-2018
 • Meni den bakteri çıkmadı. İdrar testinden de birşey çıkmayınca üroloji doktorum
  Azitro ve tarivid 2 paket yazdı Kronik prostatit için. İçtiğim hergün panik atak uykusuzluk neler neler hayatı sorguladım. O kadar panik oldum ki internette herşeyi araştırır oldum. Kabızlık hemoroid herşey üst üste geldi delirmek üzereyim. Şuan bile agrıdan uyuyamıyorum. Çaresizce bekliyorum gün içerisinde uyudugumda uyku apnesi gibi nefes alamayarak beynimden agrıyla uyandım. Berbat durumdayım. Bugün ilacın son günüydü umarım ilerleyen günlerde iyi olurum. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar.
  incognito | 09-06-2019