Taahhütsüz internet kullanan var mı Yorumları

taahhütsüz internet kullanan var mı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Taahhütsüz internet kullanan var mı Kullananlar

Bu sayfa taahhütsüz internet kullanan var mı kullananlar tarafından girilen taahhütsüz internet kullanan var mı yorum, taahhütsüz internet kullanan var mı incelemesi, taahhütsüz internet kullanan var mı kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, taahhütsüz internet kullanan var mı nedir? nasıldır? özellikleri nedir? taahhütsüz internet kullanan var mı kullanan var mı? alınır mı? taahhütsüz internet kullanan var mı tavsiye eder misiniz? taahhütsüz internet kullanan var mı şikayetleri ve taahhütsüz internet kullanan var mı soruları içerir.

Taahhütsüz internet kullanan var mı için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
 • arkadaşlar ev taşırken başıma gelen kalmadı. ne kullandıysam taahhüt vermişim kapatamadım bir türlü. bunların hepsi tuzak gibiymiş çıkarken farkettim. şimdi internet almayı düşünüyorum ama bu sefer aynı hataya düşmek istemiyorum. burada fiber yok mecbur adsl kullanıcaz. sanırım hepsinin kalitesi aşağı yukarı aynı hangi markayı tavsiye edersiniz. dmart aile paketi tv ile veriyor. turkcell vodafone un cep ve ev internet paketleri var. hangisi mantıklı sizce
  carmen 2016-05-25 tarihinde yorumladı.
 • en düzgünü turknet gibi duruyor o da yok lojistik bedeli yok modeme 180 TL diyerek saolsun bizi herşeyden soğutuyor.

  Özgür iletişim hizmetlerinin açılması ve paketin aktivasyonu için abonelik evraklarının TurkNet’e ulaştırılması gerekmektedir. Pakete abone olmak için kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir.
  Lojistik hizmet bedeli 29 TL olup kredi kartından peşin olarak tahsil edilmektedir. Abonelik evrakını kendileri yazdırıp kargo ile gönderen abonelere lojistik hizmet bedeli yansıtılmaz.
  Modem almak isteyen kullanıcılar 180 TL’lik modem ücretini abonelik aşamasında kredi kartından peşin ödeyebileceklerdir.
  Fatman 2016-05-26 tarihinde yorumladı.