Suzuki Baleno Yorumları

5 puan, 4 Yorum
Suzuki Baleno yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 1

Suzuki Baleno Kullananlar

Bu sayfa Suzuki Baleno kullananlar tarafından girilen Suzuki Baleno yorum, Suzuki Baleno incelemesi, Suzuki Baleno kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Suzuki Baleno nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Suzuki Baleno kullanan var mı? Suzuki Baleno 1.2 gl at,2017 Suzuki Baleno alınır mı? Suzuki Baleno tavsiye eder misiniz? Suzuki Baleno şikayetleri ve Suzuki Baleno soruları içerir.

Suzuki Baleno için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • 2 gün önce aldım tek kelime ile harika bir araç ,özeelikle arka koltuk oturumu çok rahat araçta ne arar isen mevcut fiyatı emsallerine göre çok iyi yakıt süper şehir içi 5.3 gösteriyor dahane olsun çekinmeyin alın güle güle kullanın

  isimsiz 2016-12-14 tarihinde yorumladı.
 • Açıkcası çok merak ettiğim bir araçtı. Ses yalıtımı nasıl uzun yolda içeri ses alıyor mu?
  thestig 2016-12-14 tarihinde cevapladı
 • Honda Jazz ile baleno arasında kararsızım. Baleno donanım olarak daha iyi. Açıkcası tasarımıda daha iyi ama Honda çok daha güven veriyor ve kalitesi de daha iyi ama dreamın donanımı zayıf. Elegance iyi ama o da çok pahalı.
  Varsa baleno kullanıcılarından tavsiye bekliyorum.
  isimsiz 2017-02-02 tarihinde yorumladı.
 • 31 mart günü otomatiğini aldım. ilk sıfır ve otomatik aracım. hiç sıkıntı yaşamadan kullanmaya başladım. 4. arabam. hafifliği biraz tedirgin ediyor. 4 mevsim michelin lastik biraz faydalı olabileceğini düşünüyorum. bence tanınmış marka arabalara göre sahip olduğu özellikler ve fiyatı uygun. bir de servis çok yaygın değil. ama artacağını bekliyorum.
  isimsiz 2017-04-24 tarihinde cevapladı
 • HAZİRAN 2017 DE OTOMATİK BALENO ALDIM DAHA ÖNCEKİ ARACIM SWİFT Tİ. BEN GAYET MEMNUNUM SIKINTISIZ ARAÇLAR SAĞLAM EKONOMİK ARAÇLAR BEN ARACIMA LPG TAKTIRDIM ŞEHİR İÇİ 0,25 KRŞ YAKIYAR LPG FİYATI 3.05 GAYET EKONOMİK ARAÇLAR BENCE SADECE SERVİS AĞI ÇOK ZAYIF AMA ALAN KİŞİ PİŞMAN OLMAZ SONUÇTA JAPON MARKASI
  isimsiz 2018-01-16 tarihinde cevapladı
 • Honda jaaz tavsiye etmem hemde cok yakiyor ben aldim bir ay icinde sattim bugun aldim baleno
  isimsiz 2018-02-25 tarihinde cevapladı
 • Honda jaaz tavsiye etmem hemde cok yakiyor ben aldim bir ay icinde sattim bugun aldim baleno
  isimsiz 2018-02-25 tarihinde cevapladı
 • 31 mart 2017 günü 2016 modelini aldım. 4. arabam. ilk sıfır ve otomatik arabam. ilk günler devirlerine göre biraz kibar davranmak da fayda olur. diğer yaygın markalara göre özellikleri ve fiyatı mutlaka değerlendirilmeli. çok sessiz ve hem kullanımı hem de yolculuk yapan için çok rahat geldi. sadece bir defa debriyaj aradım. seriliği güzel. yakıt harcaması kullanıma göre değişiyor. anlık yakıt harcamasının görülmesi şaşırtıyor, disipline ediyor. görülmeyince bu kadar fazla dikkat etmiyordum. vites geçişleri hissedilmiyor. özellikle ilgilenilirse çok az. hafifliği kullanımda devamlı dikkatli olmayı gerektiriyor. ben kaliteli 4 mevsim lastiğin biraz faydası olabileceğini düşünüyorum. firma bunu spoiler ile çözümünü düşünür mü bilmem. bunu da kendilerine sorabilirim. kısaca ben kendi adıma otomatik baleno için doğru karar verdiğimi düşünüyorum.
  isimsiz 2017-04-24 tarihinde yorumladı.
 • 4 aydır kullanıyorum, çok memnunum, içi geniş, bagaj yeterli, yakıt ekonomik, motor sessiz.
  Fiyat uygun.
  üye1837 2018-09-09 tarihinde yorumladı.