Subaru Vivio

Subaru Vivio
3 kullanıyorum
Resim ekle
üyeliksiz yorumlar anonim kullanıcı olarak gözükecektir, bildirimler için Giriş yapabilirsin.

Subaru Vivio yorumları

Yeni Eski Beğeni Puan Ara
 • Anonim Kullanıcı 10-06-2022
  7 yıldır zevkle kullanıyorum yakıt vergi işletme maliyeti düşük uzun süre de satmayı düşünmüyorum.Tenekelere 70/80 istenen bı zaman da altında aslan gibi bı japon olması büyük şans.Satsam ne alcam bu kadar uygun ve sorunsuz otomobil yerine .
 • Anonim Kullanıcı 02-09-2019
  subaru ise söze ne gerek
 • Anonim Kullanıcı 18-01-2018
  Subaru Vivio sorunsuz kaliteli ve ekonomik bir araç Japon kalitesini yaşıyorsunuz Uzun yolda da hiç yormadan kullanılan sorunsuzzzzzz bir araç parça sıkıntısı hiç yok çünkü parçaya ihtiyacınız olmuyor.Ama her parçası bulunuyor.Kesinlikle ısrarla tavsiye ediyorum..

  • üye1708 • 27-02-2018
   Kesinlikle harika bir araç nasıl insanlar bu aracı kesfedememis sorunsuz pratik kaliteli inanın yakıt sorun değil park sorun değil parça ihtiyacı yok. Parça temini kolay ,4 silindirli motor sarsintisiz iç hacmi çoook geniş.Bir araba için aradığınız her şey var hidrolik direksiyon klima merkezi kilit içerden açılan benzin depo kapağı Vs.Vs

Subaru Vivio ilanları

Subaru Vivio için satılık ilanı girilmemiş

Ücretsiz Subaru Vivio ilanı ver

TL
Resim ekle
Bu sayfa Subaru Vivio kullananlar tarafından oluşturulan Subaru Vivio kullanıcı yorumları ve incelemeleri içerir. Subaru Vivio yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? ikinci eli nasıldır? Subaru Vivio nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Subaru Vivio kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Subaru Vivio şikayetlerini ve sorularını içerir.