Subaru impreza

subaru impreza yorum, subaru impreza kullananlar
  • En sevmediğim impreza. 1.5 -1.6 farketmeksizin arka kanat ve kaput havalandırması takmayanları dövüyorlar zannedersem... Ben böyle soğudum imprezadan....
    gerçi temiz bir sti ya da bi ara sahibinden de vardı spec -c wagon off off camlar bile manuel...
  • 1.5- 1.6lar zaten güçsüz. 4 çeker anlamını yitiriyor. 14-15sn 0-100 olan araçlar... Kısacası imprezaya düşük güç yakışmıyor.
  • 2007 model bir subaru impreza sahibi olarak yazıyorum. böyle bir araç yok. audi quattro bmw xdrive kullandım. ancak subarudaki yol tutuş hiçbirisinde yok. aracın dört çeker gücünü tekerlere farklı oranda ve bu oranlamanın anlık olarak değiştiğini hissedebiliyorsun. ne karda, ne buzda, ne de ıslak zeminde mükemmel yol tutuşu var. bmw kontrolsüz güçlü. ıslak zeminde gaza basıyorsun araba acayip şekilde kayıyor. üstelik arkadan itişli bir otomobil gibi kaymıyor. normalde arkadan itişli bir arabayı kaydırdığında kontrol edebilirsin. ancak bmw x drive de arkayı kontrol edeyim derken araba önden kayıyor. 70 km hızda slalom testi yaptık. bmw ve audi spin attı.

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Subaru impreza Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa subaru impreza yorum, subaru impreza hakkındaki görüşleri incelemeleri, subaru impreza kullananların fikirlerini subaru impreza nedir? nasıldır? subaru impreza kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.