Subaru Impreza 2.Nesil WRX

Subaru Impreza 2.Nesil WRX yorum, Subaru Impreza 2.Nesil WRX yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 2

Subaru Impreza 2.Nesil WRX Yorumları

Bu sayfa Subaru Impreza 2.Nesil WRX yorum, Subaru Impreza 2.Nesil WRX hakkındaki yorumları incelemeleri, Subaru Impreza 2.Nesil WRX kullananlar, değerlendirmeleri Subaru Impreza 2.Nesil WRX nedir? nasıldır? Subaru Impreza 2.Nesil WRX kullanan var mı? alınır mı? Subaru Impreza 2.Nesil WRX tavsiye eder misiniz? Subaru Impreza 2.Nesil WRX şikayetlerini ve Subaru Impreza 2.Nesil WRX sorularına cevaplar içerir.
1 Yorum
  • Subaru İmpreza WRX Sti........
    Wrx ile sti arasındaki fark. 1.6 ile wrx arasındaki fark gibidir. Belki hızlanma performansları farklı değil ama yol tutuşta wrxler önden kayar. Sti'lerin önü çok dirençlidir. Motor doğuştan forgedlidir. pistonları kolları ,subapları gömleği, yayları vs... 500-600hpleri kaldırır. Yani yarışa hazırdır. Yazılımı,turbosu farklıdır, intercooler'ına su püskürtme yapabilirsiniz. WRX'de yoktur. baskı balatası farklıdır. vs... vs... Şanzıman 6 ileridir ve yapısı dişli mtaryal ve büyüklükleri farklıdır zorlanmaya çok dirençlidir. WRX ler 5 ileridir daha narindir. Uzun uzun yazmaya gerek yok hareket eden tüm altyapısı daha güçlüdür, aksları poryaları, amortisörleri, yayları, diferansiyel mekanizması vs............ uzar gider liste.
    Kısacası wrx alayım bi de yazılım artı büyük turbo derseniz elinizde patlar sti'den pahalıya gelir. Temiz STİ'ler çok değerli araçlardır. Ederi yüksektir. Vereceğiniz para boşa gitmez. Bu arada sahibinden de sti ilanım var falan yazacağımı sanmayın. Satıcı değilim. Sti güzel:)
    estiay 20-10-2016 14:20:13
Subaru Impreza 2.Nesil WRX Kullananlar : estiay
Subaru Impreza 2.Nesil WRX Beğenenler : estiay mtbikermugla