Skoda Superb 3.Nesil Yorumları

4 puan, 18 Yorum
Skoda Superb 3.Nesil yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen 3

Skoda Superb 3.Nesil Yorumları

Bu sayfa Skoda Superb 3.Nesil yorum, Skoda Superb 3.Nesil hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Skoda Superb 3.Nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Skoda Superb 3.Nesil kullanan var mı? Skoda süperb b8,süperb,2016 superb,2016 skoda superb,2017 superb,2017 skoda superb,yeni kasa superb alınır mı? Skoda Superb 3.Nesil tavsiye eder misiniz? Skoda Superb 3.Nesil şikayetlerini ve Skoda Superb 3.Nesil sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 18 Yorum | 2 Soru
Sayfa :
 
 • Araca binmeden sürmeden yorum yapmayın bende aldım aracı içine kesinlikle ses almıyor 2017 1.4 Tsı var araçta çok memnunum özellikle uzun yolda çok konforlu bir araç kesinlikle tavsiye ederim passatı bilmem ama diğer elit markalar dışında her araçtan daha kaliteli tenekeye binip de binmediği araca kimse yorum yapmasın.
  tarihinde yorumladı.
 • 5 / 5
  Bugün bayide bagajına ağzı açık baktığım araç. Yalnız baz donanımda jantlar iğrenç.
  tarihinde yorumladı.
 • 2018 Skoda Superb prestij paket ile 2018 model Opel Insignia Grand Sport Exellence arasinda kaldım.Fiyatlar aynı.Fikirlerinizi alabilir miyim??
  2018-03-08 tarihinde sordu. 1 cevap alındı.
 • Süperb nin malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum. az bir farkla insignianın performansı önde olabilir ama konfor açısından da süperb nin daha önde olduğunu düşünüyorum.
  2018-04-20 tarihinde cevapladı.
 • İyi günler. Acil yorum bekliyorum.
  SuperB 1.6 dizel otomatik style ile İnsignia 1.6 dizel otomatik grandsport dizayn modelleri arasında kaldım.
  - Yıllık en fazla 10bin km
  - Genelde %90 hep yoğun trafik şehiriçi kullanım
  - **Otomatik şanzıman arıza durumu
  Bunları dikkate alarak yorum bekliyorum. Hangisini önerirsiniz kullananlar olarak?
  2018-04-23 tarihinde sordu. 1 cevap alındı.
 • Şahsi tercihim Insignia olurdu. Tasarım ,özellikle iç tasarım, özgünlük, yol tutuş olarak çok başarılı. Keza motoru da daha verimli. Şanzıman olarak da DSG'den daha sorunsuz olacaktır. Opel son 5 yıldır büyük bir atak yaptı. Insıgnıa da bunun en güzel örneklerinden.
  2018-04-25 tarihinde cevapladı.
 • 3 / 5
  3 kere elektronik arıza çıkardı. Direksyon tuşları 2 kere bozuldu.1.4tsi umduğumdan fazla yakıyor. Sıfır arabada bu kadar sorun olması üzücü fakat bunların dışında otomobilimdende çok memnun olduğumu söylemeliyim. Çok güvenli sürüşü var. yola hakimsiniz ve yağmurda bile güvenle hız yapabiliyorsunuz. Çok sessiz tabi ki içi çok geniş. Arka koltuklar gerçek bir makam aracı gibi çok rahat.
  tarihinde yorumladı.
Sayfa :