Skoda octavia 1.Nesil

skoda octavia 1.Nesil yorum, skoda octavia 1.Nesil kullanıcı yorumları
Kullanıyorum Beğen

Skoda octavia 1.Nesil Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa skoda octavia 1.Nesil yorum, skoda octavia 1.Nesil hakkındaki yorumları incelemeleri, skoda octavia 1.Nesil kullananların fikirlerini skoda octavia 1.Nesil nedir? nasıldır? skoda octavia 1.Nesil kullanan var mı? 1u,oktavia,octavya,oktavya alınır mı? skoda octavia 1.Nesil tavsiye eder misiniz? sorularına cevaplar içerir.
4 Yorum
  • 20 yıldır büyük başarı yakalaması sürpriz değil. çünkü 20 yıldır sınıfının en ferah hacmini en geniş bagajını en uygun fiyata sunuyor. tamam en çok satılan 1.6 beniznli model kasaya yüksek performans sağlayamıyor belki ama zaten aklı başında çoğu insanda bu fiyata geniş ferah bir arabadan yüksek performans talep etmiyor. kaldı ki başarılı aerodinamisi ile yüksek sürat kapasitesi 1.6 100 hp lik modellerin bile başarılı ki 190 rahat görenler çok.
    bu arada ilk nesillerde kullanılan 1.8turbolar da performans efsanesiydi. 150hp 8sn lik 0-100 değeri 220 civarı son süratleri ile bu kasalarda tr de çok bilinmemiş bir efsaneydi. pqssattan daha performanslıydı çünkü ağırlıkları daha iyiydi. ağırlık avantajı yakıtta da kendini gösterdi hep. 1.6 performanslı değil derken yavaş kesinlikle değildi. üstelik bu 1.6 motorlar piyasanın en sorunsuz ve ömürlü kendini kanıtlamış motorlarının başında geliyor. kisacasi octavia genis bagaj seven tam bir Turk ailesi araci aslinda.
  • bagajı naylon poşetle kaplayıp içinde yüzebilirsiniz.
Etiketler : skoda otomobil c segmenti 1U