Skoda Octavia 3.nesil Yorumları

Skoda Octavia 3.nesil yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Skoda Octavia 3.nesil Yorumları

Bu sayfa Skoda Octavia 3.nesil yorum, Skoda Octavia 3.nesil hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Skoda Octavia 3.nesil nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Skoda Octavia 3.nesil kullanan var mı? Octavia 5e,skoda oktavia,skoda octavya,skoda oktavya alınır mı? Skoda Octavia 3.nesil tavsiye eder misiniz? Skoda Octavia 3.nesil şikayetlerini ve Skoda Octavia 3.nesil sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 4 Yorum | 0 Soru
 • Lafı uzatmadan söyleyeyim. Yeni 1.0 tsi motor bu kasayı kaldırıyormu? Evet fazla fazla kaldırıyor. 0-100 değeri 9.9 sn demek bu araç iştahla ve hızla 100 yapıyor demek. Son sürat 200 daha ne olsun.

  Bu yeni motor önceki 1.2 tsi'dan bile 5 beygir daha güçlü ve yaklaşık yarım litre daha az yakıyor. Uzun yolda dikkatli kullanımla 5 litre tüketim ortalamaları mümkün.

  Neredeyse D segmenti boyutlarında 1 litrelik bir motorun tüketim ve performans olarak bu kadar başarılı olabilmesi takdire şayan.

  Neredeyse eksiksiz güvenlik donanımı 60bin TL'lik en baz donanım olan ambition'da bile eksiksiz sunuluyor.

  Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları ve gergili ön emniyet kemerleri
  Ön yan hava yastıkları
  Perde hava yastıkları
  Arkada üç noktadan bağlı emniyet kemerleri - (üç yolcu için)
  Sürücü yorgunluk tespit sistemi
  Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi (ESC)
  Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
  Hidrolik Fren Asistanı (HBA)
  Motor Çekiş Kontrol Sistemi (MSR)
  Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR)
  Elektronik Diferansiyel Kilidi (EDL)
  Elektronik Stabilite Frenleme Sistemi (ESBS)
  Direksiyon Yönlendirme Tavsiyesi (DSR)
  Çoklu çarpışma freni (Multi Collision Brake)
  Yokuş kalkış destek sistemi hill holder
  Lastik basınç kontrol sistemi
  WOKS özellikli aktif ön kafalıklar
  İmmobilizer, VIN kodlu etiket
  Kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi
  Üçüncü arka kafalık
  Sürücü emniyet kemeri ikaz ışığı
  Arka yolcu koltuklarında ISOFIX - çocuk koltuğu sabitleme özelliği

  Tamam bazı konfor donanımları eksik olabilir ama octavia'nın özellikle bu motor ve doanımla olan amacı içi geniş, az yakan bir otomobili en ucuz fiyata sunabilmek.
  tarihinde yorumladı.
 • Çirkin bi makyaj olmuş.
  Bir tasarımcı olarak bana göre ufak bir dokunuş çok daha güzel yapardı farları ve dolayısıyla Octavia'yı. Çünkü farlar bana göre aracın en önemli tasarım unsurudur.

  Skoda Octavia 3.nesil kullanıcı yorumları resim  Skoda Octavia 3.nesil kullanıcı yorumları resim
  tarihinde yorumladı.
 • Google'da bu arama sıkça yapılır. 2017 Octavia facelift fail...
  tarihinde yorumladı.
 • Bizde 2016 model 1.6 diesel DSG var. Şimdiye kadar sürdüğum er meydanı güzel c sınıfı arabalardan birisi. Yol tutuşu oldukça güzel. Bu sene yoğun yağan kar sebebiyle üç defa tipide uzun yola gitmek zorunda kaldık. Araç gerçekten mükemmel. DSG şanzıman çok iyi performans verdi. Ama benim bu arabada sevmediğim hatta nefret ettiğim bir özellik var. Start stop özelliği: DSG şanzıman çok yoğun trafikte dur kalklarda aşırı ısınır ve size kenara çek motoru soğut diyebiliyor. Siz jeneratör çekip motoru sogutmassaniz şanzıman bozuluyordu ve büyük bir masraf açıyor. VW grubu sorunlu DSG şanzıman i korumak için araç daha stop etmeden düz yavadlarken durmaya yakın motoru kapatıyor ve ayak trenden çekilirken tekrar çalıştırıyor. DSG şanzıman ni. Isınma sebebi bu durma esnasında kavramların birinin devirde olması ve şanzıman yağının ısınması, bunu önlemek için sizin şanzımani ya boşa almanız lazım yada motoru kapatmamız. Çoğu insan bunu bir yakıt tasarrufu zannedip arabaya bayılıyor. Alakası yok aksine araç muadil arabalardan ( Peugeot partner Tepee 1500 kg ve VW gurubunun bu segmentteki araçlarindan baya az yakıyor) çok fazla yakıt tüketimi var. Ayrıca sizin frene basıp tam durmadan kalktığınız durumlarda trafik de çok oluyorsa ayvayi yediniz çünkü araca hemen motoru kapattığı için sonra tekrar çalıştırıyor ve terettüp ye kaldığınız sıkıntıya düştüğünüz an çok oluyor. Ben genel de bu stop modunu devreden çıkarıyorum ana motoru anahtar la her kapatıp açınca bu mod hep devreye giriyor ve kafayı yediriyor. Bundan sonra böyle bir araba mı tövbe. Birde arkada neden olduğunu anlamadığım bir şaft geçişi var. Ve arkayi öldürüyor. Biz beş kişi çok bindiğimiz için zorlanıyoruz. Alın ama dört kişilik olduğunu bilin kötü bir araba demem konforlu kullanışlı özellikle bagaj çok iyi. Tavsiyem çok agresif kullanmıyor yolda 20000 km yi geçmiyor sakız sakın Diesel ni almayın. Aslında gidin japon arabalardan birini alın , şaft geçişi yok, en az sorun çıkaran arabalar, hybrid modelleri var yoğun trafikte hybrid mükemmel bir çözüm. Birde vatanımıza düşman değiller. Aslında en önemli olanı bu.
  tarihinde yorumladı.