Skoda Citigo Yorumları

Skoda Citigo yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Skoda Citigo Kullananlar

Bu sayfa Skoda Citigo kullananlar tarafından girilen Skoda Citigo yorum, Skoda Citigo incelemesi, Skoda Citigo kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Skoda Citigo nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Skoda Citigo kullanan var mı? alınır mı? Skoda Citigo tavsiye eder misiniz? Skoda Citigo şikayetleri ve Skoda Citigo soruları içerir.

Skoda Citigo için yorum bırak

Puan Ver :
Resim Ekle
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
  • Citigo Avrupa'da çok başarılı olmuş bir araç. A sınıfı bir araç Türkiye'de çok tutulmadığından, (Rahat park edip az yakıt yakmayı sevmeyen bir toplum olmamızın da etkisiyle) olsa gerek Citigo satışı Türkiye'de 2015'de durduruldu. Gerçi bunda Fiyatının 30bin TL'den başlayıp ardından 36-37bin TL'lere çıkmasının rolü büyük. Citigo pratikliği iç genişliği ve az yakan benzinli otomatik kombinasyonuyla şehir içi kullanımı için çok uygun bir araçtı. Şehir içi az yakan otomatik benzinli bir araç bakanların en azından 2.elde bir Citigo'ya karar vermeleri mantıklı olacaktır.
    ikoz77 2016-11-15 tarihinde yorumladı.
  • Merhaba arkadaşlar ben Skoda Citigo almayı düşünüyorum.Bu aracı kendim için alıcam şehir içi kullanımda rahatlık sağlayacağını düşünüyorum. Özellikle benim gibi acemi şoförler için iyi bir tercih Otomatik vites olması da ayrıca bir avantaj diyebilirim.Yakıt olarakta tasarruflu gözüküyor.Bence bir bayan için gayet ideal... Tavsiye ediyomusunuz arkadaşlar 35.000 TL'ye alırım galiba
    isimsiz 2017-08-04 tarihinde yorumladı.
  • Avrupada acayip tutan bir araba bence çok iyi seçim olur. Tarz bir araba üstelik Lpg takılırsa motorsikletten az yakar.
    isimsiz 2017-08-07 tarihinde cevapladı