Skoda Citigo Yorumları

Skoda Citigo yorumları
Kullanıyorum Beğen 1

Skoda Citigo Yorumları

Bu sayfa Skoda Citigo yorum, Skoda Citigo hakkındaki kullanıcı yorumları incelemeleri, değerlendirmeleri Skoda Citigo nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Skoda Citigo kullanan var mı? alınır mı? Skoda Citigo tavsiye eder misiniz? Skoda Citigo şikayetlerini ve Skoda Citigo sorularına cevaplar içerir.

Yorumla veya Soru Sor

Puan Ver :
 
Toplam : 2 Yorum | 0 Soru
  • Citigo Avrupa'da çok başarılı olmuş bir araç. A sınıfı bir araç Türkiye'de çok tutulmadığından, (Rahat park edip az yakıt yakmayı sevmeyen bir toplum olmamızın da etkisiyle) olsa gerek Citigo satışı Türkiye'de 2015'de durduruldu. Gerçi bunda Fiyatının 30bin TL'den başlayıp ardından 36-37bin TL'lere çıkmasının rolü büyük. Citigo pratikliği iç genişliği ve az yakan benzinli otomatik kombinasyonuyla şehir içi kullanımı için çok uygun bir araçtı. Şehir içi az yakan otomatik benzinli bir araç bakanların en azından 2.elde bir Citigo'ya karar vermeleri mantıklı olacaktır.
    tarihinde yorumladı.
  • Merhaba arkadaşlar ben Skoda Citigo almayı düşünüyorum.Bu aracı kendim için alıcam şehir içi kullanımda rahatlık sağlayacağını düşünüyorum. Özellikle benim gibi acemi şoförler için iyi bir tercih Otomatik vites olması da ayrıca bir avantaj diyebilirim.Yakıt olarakta tasarruflu gözüküyor.Bence bir bayan için gayet ideal... Tavsiye ediyomusunuz arkadaşlar 35.000 TL'ye alırım galiba
    tarihinde yorumladı.
  • Avrupada acayip tutan bir araba bence çok iyi seçim olur. Tarz bir araba üstelik Lpg takılırsa motorsikletten az yakar.
    isimsiz 2017-08-07 tarihinde cevapladı