Skoda Citigo Yorumları

1 2
2 Yorum
Skoda Citigo yorumları
Kullanıyorum 1 Beğen Satıyorum

Skoda Citigo için sen kaç puan verirsin? neden?

Skoda Citigo Kullananlar

Bu sayfa Skoda Citigo kullananlar tarafından girilen Skoda Citigo yorum, incelemesi, tavsiyeleri Skoda Citigo kullanıcı yorumları, değerlendirmeleri, Skoda Citigo yakıt tüketimi nasıldır? ne kadar yakar? Skoda Citigo nedir? nasıldır? özellikleri nedir? Skoda Citigo kullanan var mı? alınır mı? , tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıldır? Skoda Citigo şikayetlerini ve sorularını içerir.

Skoda Citigo Kullanıcı Yorumları

 • ikoz77 • 15-11-2016
  1 0 0
  Citigo Avrupa'da çok başarılı olmuş bir araç. A sınıfı bir araç Türkiye'de çok tutulmadığından, (Rahat park edip az yakıt yakmayı sevmeyen bir toplum olmamızın da etkisiyle) olsa gerek Citigo satışı Türkiye'de 2015'de durduruldu. Gerçi bunda Fiyatının 30bin TL'den başlayıp ardından 36-37bin TL'lere çıkmasının rolü büyük. Citigo pratikliği iç genişliği ve az yakan benzinli otomatik kombinasyonuyla şehir içi kullanımı için çok uygun bir araçtı. Şehir içi az yakan otomatik benzinli bir araç bakanların en azından 2.elde bir Citigo'ya karar vermeleri mantıklı olacaktır.
 • incognito • 04-08-2017
  2673 203 1298
  Merhaba arkadaşlar ben Skoda Citigo almayı düşünüyorum.Bu aracı kendim için alıcam şehir içi kullanımda rahatlık sağlayacağını düşünüyorum. Özellikle benim gibi acemi şoförler için iyi bir tercih Otomatik vites olması da ayrıca bir avantaj diyebilirim.Yakıt olarakta tasarruflu gözüküyor.Bence bir bayan için gayet ideal... Tavsiye ediyomusunuz arkadaşlar 35.000 TL'ye alırım galiba
  • incognito • 07-08-2017
   2673 203 1298
   Avrupada acayip tutan bir araba bence çok iyi seçim olur. Tarz bir araba üstelik Lpg takılırsa motorsikletten az yakar.
Sen de aramıza katıl, yorumlamaya başla