Samsung galaxy s7 edge

samsung galaxy s7 edge yorum, samsung galaxy s7 edge kullananlar
  • ilk çıktığı gün aldığım telefon kesinlikle inanılmaz. 2 küçük problem söyleyebilirim. S5 e göre büyümüş ekranı diğeri de samsung da bulduğum original kapların yeterince elde iyi durmaması. kayıcakmış hissi veriyor. kameranın düşük ışıktaki hassasiyeti eski modellerine göre de düzelmiş. ilk kurulumda biraz ısınsa da çok fazla rahatsız etmiyor. bataryası tüm gün yetecek müzik dinleyecek haber okuyacak youtube de gezecek kadar yeterli. 1 saay de gear vr kullanmama rağmen bitiremedim. sadece normal s7 yle arada kalmıştım ama kesinlikle tavsiye ederim.
  • Parmak izi okuyucu hemen ciziliyor ekran bahsedildigi gibi saglam degil 19 gun oldu alali iki gün önce ekran kırıldı hemde 25 cm mesafeden dustu yere yaoacak bisey yok ama batarya ve islemci hele kamera odak ve karanliktaki performansi tartisilmaz aklima gelen arti ve eksiler bunlar bide edge modeli bendeki tek elle kullanırken kavisli kenara avuc iciniz degdigi icin dokunmatikte sorun oluyor
    Mum2 28-04-2016
Etiketler : samsung telefon

Listene Ekle

Kullandıklarıma Ekle
Beğen

Samsung galaxy s7 edge Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa samsung galaxy s7 edge yorum, samsung galaxy s7 edge hakkındaki görüşleri incelemeleri, samsung galaxy s7 edge kullananların fikirlerini samsung galaxy s7 edge nedir? nasıldır? samsung galaxy s7 edge kullanan var mı? alınır mı? sorularına cevaplar içerir.